"Якщо тобі сумно, зроби зачіску, підкрути вії,
нанеси на губи трохи помади і переходь в наступ."
(Коко Шанель) 

     Яке то щастя, що сучасні жінки, завдяки найновішим технологіям, можуть створити найчарівніший погляд з розкішними закрученими віями. Для створення такого приголомшуючого погляду є два шляхи: наростити вії 3D або ж навіть 6D, або ж зробити хімічну або біозавивку вій.


     Біозавивка вій - це нове слово серед процедур завивки вій! Адже тепер можна стати власницею чудових, довгих, ефектних  вій без нарощування!

     Процедура біозавивки вій надає природним віям необхідний загин на достатньо довгий проміжок часу (до 8-ми тижнів). Протокол цієї процедури підходить всім без вийнятку клієнткам, навіть тим, у кого короткі та рівні вії. Процедуру біозавивки вій може проводити лише професійний майстер, який пройшов курс навчання. Тільки тоді можна гарантувати безпечність та стійкий ефект від проведеної процедури.

     Технологія передбачає завивку не всієї вії, а лише середини волосинкиї. Таким чином, повністю виключається можливість контакту ніжної шкіри повік та слизової ока з гелем для завивки. Оскільки препарат не наноситься на корені вій, значить він не впливає на цибулину волосинки, а, отже, не впливає і на процес їхнього оновлення. До складу препаратів процедури входять лише гіпоалергенні препарати. Не може бути жодних заломів! Дана технологія сумісна з процедурами нарощування та фарбування вій.

 Туш для повік може більше і не знадобитися, оскільки біозавивка надає віям чудовий вигин, зорово збільшує форму очей та робить їх більш виразними.
 Макіяж можна знімати звичайними засобами для демакіяжу очей, якийне вплине на вигин. Ефект зберігається від 6 до 8 тижнів. Все залежить від того, наскільки швидко оновляються Ваші вії. А за наступною процедурою у салон варто буде прийти приблизно за 2-2,5 місяці.

Щоб отриманий ефект зберігся якнайдовше, необхідно перші 24 години виконати наступні рекомендації:

✔ не мочити вії;
✔ не фарбувати їх, не підкручувати;
✔ не плакати!

   Після проуедури біозавивки вій клієнт веде звичний для нього спосіб життя: носить контактні лінзи, приймає водні процедури, відвідує сауну, плаває у басейні чи морі. Нова форма вій від цього страждати не буде.
  Літо - це пік популярності даної процедури! Завжди і всюди Ви відчуватимете себе впевнено6 і вдома, і на роботі, і на курорті.
 

Протипоказами для проведення процедури біозавивки вій може стати:

✔ індивідуальна непереносимість;
✔ підвищена чутливість очей;
✔ підвищене сльозовиділення.


ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ БІОЗАВИВКИ ВІЙ:

 

     Перед початком процедури спеціаліст проводить демакіяж очей, обеззаражує ділянку процедури та вії. На верхню повіку кладуть спеціальні валики-бігуді, розмір яких підбирається індивідуально для кожного клієнта, виходячи із довжини вій та бажаного загину. 
  Війки викладуються на бігуді з допомогою спеціального розчину, який пом'якшує волосинки і дозволяє надати війкам потрібну форму.    
 Викладені на бігуді війки пропитують спеціальним препаратом для закріплення завитка, який фіксує вигин. Через певний час препарат змивають і наносять фіксуючий розчин.
 

   Після всіх маніпуляцій бігуді знімають. Особливістю даної процедури є те, що на вії наносять живильний компонент, який відновлює, зволожує та захищає їх.  
  Процедура біозавивки неболюча та не шкідлива для очей. З її допомогою можна коректувати та моделювати форму очей.  Ця чудова технологія підкручує власні вії  та створює виразний ефект широко відкритих очей. Результатом задоволені всі клієнти!
 Час проведення процедури - 45 хвилин. 

    

ЯК ЗРОБИТИ БІОЗАВИВКУ ВІЙ ПОДАРУНКОМ?


    Купіть подарунковий сертифікат на процедуру біозавивки вій у салоні "Раяна"!


  Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом.

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом,
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...