Ніхто не молодіє після 40-ка років,
але ми будемо неповторними у будь-якому віці.
(Коко Шанель)

     Прагнення до вдосконалення закладено в людині з народження, а бажання виглядати гарно і молодо не зникне ніколи ні в чоловіків, ні в жінок. Тому нам дуже подобаються клієнти, які прожили певну частину свого життя, склалися як успішні люди, а бажання виглядати на всі 100 не покидає їх. Такі люди не складають рук, а впевнено прагнуть досягнути позитивного результату. Їхній досвід та вигляд дає наснаги нам і підкреслює, що стартувати треба впевнено у будь-якому віці. 


 До нашого тренажерного залу ходять люди різних вікових категорій. Молодим людям потрібно досягти відмінної спортивної форми, а старшим - зберегти своє здоров'я. 
 Так, коли приходять підлітки, їхньою метою є збільшення м'язових об'ємів. У них немає відповідальності перед своїм тілом та фізичним здоров'ям. Тому в такому віці (16-17 років), коли ще немає достатньо розвиненого кісткового фундаменту всі вправи спрямовуємо на розвиток серцево-судинної та дихальної систем, еластичність м'язів.
 Молодим людям (18-29 років), можна починати будувати своє тіло. Це час життя, який дозволяє підняти більшу вагу з самим коротким часом для відновлення.
 Наші клієнти - це і зовсім молоді люди, це і люди працездатного віку, і пенсіонери, яких ми любимо і поважаємо,  і які є нашим дороговказом. Особливого значення для людини у другій половині її життя потрібно надавати фізичним заняттям.

 

 

 І в 30, 40 і 50 фізичні вправи не лише можна робити, а їх треба робити.

Займатися необхідно, щоб:

✔  підтримувати свою фізичну форму;
✔  регулювати обмін речовин;
✔  зміцнювати кісткову систему;
✔  відчувати себе життєрадісною і красивою людиною. 

 

     В останні роки число початківців, які прийшли до на в тренажерний зал у віці 35 і більше років зростає. Це безумовно радує. Бо у віці приблизно сорока років в нашому організмі незалежно від нашого бажання починають відбуватися зміни, які знижують працездатність різних внутрішніх систем організму. Тому у цьому віці людина приймає усвідомлене рішення зайнятися собою та вести спортивний спосіб життя. Через відсутність знань велика частина людей не використовує потенціал свого тіла як потрібно. Тоді ефективність занять, а також результат знижуються. То ж як треба тренуватися з 49 років, щоб до 60-ти виглядати та відчувати себе оптимально?
 Звичайно, що у кожному віці є свої особливості, які обов'язково враховує наш тренер під час занять з такими клієнтами у тренажерній залі. Коли приходить людина в тренажерну залу у віці 30-35 років, то справжнього бодібілдера з неї ніхто робити не стане (хіба захоче сама). Ми пропонуємо тренування для відновлення загальної фізичної активності. 
 Розумне поєднання - помірні навантаження на фоні збалансованого харчування - ось наші цілі для різних вікових груп наших клієнтів. Хоча в нашій практиці були випадки, коли завдяки силі волі, терпінню, правильному режиму занять люди на рубежі свого шістдесятиріччя досягали чудових результатів. Ми ставили їх у приклад молодим. 

З якими віковими змінами стикаються наші клієнти? 

✔  зниження м'язевої маси(25-30%) і зниження швидкості нервової провідності. Таке зниження виражається в основному у втраті м'язових волокон, які впливають на швидкість виконання повсякденних рухів - ходьба, спускання сходами і т.д. З віком все рухи виконуються все повільніше; 
✔  зниження кісткової маси на 15-20% у чоловіків та 25-30% у жінок;
✔  збільшення жирової тканини;
✔  функції нирок знижуються на 20%;
✔  гнучкість тіла зменшується на 20%;
✔  зниження зору починається приблизно з 40-ка років;
✔  відсутність балансу між м'язами  (один м'яз може бути сильніше іншого), приводить до зниження точності при виконанні повсякденних рухів.Такі зміни приводять до труднощів з рухливістю суглобів, утриманням рівноваги. Появляється відчуття млявості і слабкості, збільшується ризик травмуватися через слабкість кістково-м'язового апарату. 

 

 У нашому тренажерному залі обов'язково враховуються всі вікові особливості та індивідуальні особливості наших клієнтів. Тренер розпочинає програму тренувань після визначення цілей тренувань (серцево-судинна та дихальна система, збільшення рухливості суглобів, гнучкості м'язів, зменшення ваги). Він також розробляє програми у відповідності до віку, стану здоров'я та ступеня тренованості.  Кожні два місяці тренер міняє програму занять і це вносить різноманіття в тренувальний процес і дуже подобається нашим клієнтам. Він вводить нові вправи, міняє їх місцями, варіює число підходів та повторів. Гарні відгуки наших постійних клієнтів від вправ, які забезпечують сильні м'язи преса та розгиначів спини. Такі вправи необхідні всім. 

   
 Ми розуміємо, що після 40-ка важливим у тренувальному процесі є баланс та рівномірне розприділення навантаження на всі групи м'язів. Поряд із заняттями у тренажерному залі можна займатися йогою та пілатесом, плаванням. Будь-яке навантаження поліпшить фізичний стан тіла.

Але:
✔  йога та пілатес дуже добрі для гнучкості, зміцнення м'язів та покращення рівноваги, але тут не буде збільшення м'язевої маси, потрібно буде ввести вправи  для серцево-судинної та дихальної систем;
✔  плавання - це чудові тренування для дихальної та серцево-судинної системи, але скелетна система отримує надто малі навантаження. У тренажерному залі в такому випадку потрібно приділити більше уваги ходьбі, їзді на велосипеді.
✔  варто пам'ятати, що для вікових програм краще проводити більше занять з меншим навантаженням та меншою кількістю повторів, бо зворотнє не приведе до зміцнення м'язів та кісток. 

 

     Кожного тренування наш тренер не лише відповість на Ваші запитання а й дасть настанови щодо виконання вправ вдома. Важливо щонайменше 4 рази на тиждень (а ще краще щодня) проводити тренування на гнучкість та тримання рівноваги. У віці 60-ти років і більше навіть короткі тренування вітаються. Навіть прогулянки  до 5000 кроків вважаються тренуванням.

 У будь-якому випадку наша порада Вам: зробіть фізичні вправи частиною Вашого життя. Це буде сприяти не лише покращенню щоденної його якості, а й зміцненню серцево-судинної системи, зменшенню вірогідності раннього старіння. Ще однією перевагою  занять людей різних вікових категорій у тренажерному залі є зміцнення кісткової системи. А разом з кістками зміцнюються зв'язки та сухожилля.

 


 
Тренуйтеся та будьте здорові! Залучайтеся до нашої дружньої спортивної раянівської сім'ї! 

До нас часто приходять люди різного віку за рекомендаціями наших клієнтів. Це чудова реклама нам. Щоб вирішити, чи буде комфортно займатися Вам у нашому тренажерному залі пропонуємо придбати разовий абонемент для занять. Якщо сподобається - тоді купуйте місячний абонемент.


 

 ЯК ЗРОБИТИ ЗАНЯТТЯ В ТРЕНАЖЕРНОМУ ЗАЛІ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат чи абонемент (місячний чи разовий) у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом.

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом,
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...