Потрібно обов’язково бадьорити себе фізично,
 щоб бути здоровим морально. 
(Л.М.Толстой)

  Невід'ємним атрибутом сауни є басейн, адже так приємно охолодити розігріте тіло після жаркої парильні в прохолодній воді. Пощастило, звичайо тим, у кого поруч є річка чи озеро. Існує ще один варіант: сніг. Але сніг у нас буває тільки зимою і то не завжди. 

Оскільки сауна салону "Раяна" знаходиться в центрі м. Тернопіль, то ми пропонуємо нашим клієнтам невеличкий басейн, який також додає задоволення і виконує необхідні функції оздоровлення.
Купання в прохолодному басейні - це тренування судин та серця, адже розширення судин в парильні і подальше їх звуження при охолоджуючих процедурах після сауни  (басейн, прохолодний душ, сніг) має ще одну позитивну сторону. Така, «гімнастика» серцево-судинної системи, при систематичному відвідуванні сауни, дозволяє привчити організм до змін атмосферного тиску і температур. Тобто ви забудете що таке головні болі і перестанете застуджуватися від переохолодження. Однак тут не можна перестаратися, бо сильний перегрів, а потім сильне охолодження можуть призвести і до погіршення стану. 

 

 

Пам'ятайте: все треба робити в міру!

 

 Взагалі, басейн - це складна гідротехнічна споруда, у центрі якої має бути система фільтрування води. У серці нашого басейну лежить французька система фільтрації Desjoyaux (Дежуайо), яка є унікальною технологічною розробкою компанії Дежуайо і яка добре зарекомендувала себе на світовому ринку. 

 Підбираючи систему очистки, ми розуміли, що запорука Вашого здоров'я та нашого іміджу полягає саме в ефективності системи фільтрації у басейні. Якщо традиційний пісочний фільтр очищає воду до 30 мікрон, то система фільтрації Дежуайо очищає в 5 разів краще, забезпечуючи рівень очистки до 6 мікрон (для порівняння, кишкова паличка має 7 мікрон). Це і стало вирішальним чинником при виборі нами системи фільтрації. Попри головну функцію - фільтрацію - система очистки Дежуайо виконує ще функції аерації води, водного пилевсмоктувача, а також гідромасажу та протитечії. Додаткову очистку води наш спеціаліст здійснює, використовуючи спеціальні фірмові хімічні реагенти. 


 

 

ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ САУНИ ПОДАРУНКОМ?

 

  Купіть подарунковий сертифікат на один сеанс у салоні "Раяна"! Якщо сауна прийдеться Вам до вподоби - можна купити абонемент зі знижкою на регулярне відвідування сауни протягом місяця, двох чи півроку. 

 
 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

 

Додати коментар

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...