Більш, ніж меч, і огонь, і стріла, і коса,
Небезпечне оружжя - жіноча краса.
Ані мудрість, наука, ні старші літа
Не дають проти неї міцного щита
(Іван Франко)

     Давно відомий факт, що один з найголовніших елементів у вигляді жінки - це зачіска. Красиво зачесане волосся підкреслить Вашу красу і навіть приховає недоліки фігури. Здавна кожна жінка мріяла мати красиве здорове волосся. І тільки в 21 столітті дане питання було вирішене. Всього за декілька годин будь-яке Ваше побажання виконається: Ви зможете отримати довге волосся, кучеряве або пряме, колороване або меліроване. Волосся будь-якого кольору і будь-якого відтінку.
У цьому Вам допоможе вид послуг, що з'явився у перукарії близько десяти років тому, - нарощування волосся. Воно відразу завоювало популярність у нашого жіноцтва.
Красиве довге волосся — еталон жіночої краси у всі часи. Нарощування волосся стало справжнім хітом салону краси “Раяна», завдяки високій якості роботи і використанню найсучасніших технологій. Якщо у Вас не вистачає довжини волосся для весільної або вечірньої зачіски, то нарощування волосся – саме для Вас. Нині наростити волосся можна 9 різними способами. У салоні краси «Раяна» ми пропонуємо нарощувати волосся за допомогою італійської технології Euro So.Cap

 

ПРОФЕСІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ НАРОЩУВАННЯ ВОЛОССЯ  Euro So.Cap 

Професійна технологія нарощування волосся Euro So.Cap дозволяє подовжувати волосся, збільшувати їх обсяг, «грати» з кольором волосся не вдаючись до фарбування. Для професійної технології Euro So.Cap.. використовують європейське або слов’янське волосся найвищої якості з кератиновою капсулою біля основи.

Нарощування відбувається при температурі 150-180 градусів, що абсолютно безпечно для волосся.
Нарощування волосся займає не більше трьох годин. Плоскі капсули, що виходять в місці з’єднання додаткових пасем і волосся клієнта, дозволяють, на відміну від інших технологій, нарощувати волосся не тільки в нижній потиличній зоні і скроневих частинах, але практично до проділу. Це дає абсолютно природний ефект і дозволяє робити нарощування навіть на коротке  волосся (довжиною від 10 см). 

На відміну від круглих капсул, плоскі капсули Euro So.Cap. не помітні при дотику. Їх не видно візуально, що особливо цінується нашими клієнтами. Кожне пасмо скріплене біля основи унікальним матеріалом — кератином. Кератин не завдає шкоди волоссю і робить процедуру нарощування простою та безпечною.

В технології нарощування Euro So.Cap. ми використовуємо 100% натуральне, слов’янське волосся. Слов’янське волосся обробляється виключно вручну за спеціально розробленою технологією, завдяки якій протягом усього часу використання волосся не плутається, не втрачає красивого вигляду і не потребує спеціального догляду. 

 СТРІЧКОВЕ НАРОЩУВАННЯ ВОЛОССЯ

 

Тримається стрічкове нарощування волосся до корекції в середньому декілька місяців. Ця порівняно нова технологія нарощування волосся називається методом «hair talk». Прикріплення відбувається за принципом двостороннього скотча. Причому «hair talk» припускає використання лише натурального волосся для нарощування. Час нарощування - до 1 год.

 

 

 

НАРОЩУВАННЯ ВОЛОССЯ ТРЕСАМИ

 

 Трес - це кілька пасом волосся, скріплених вгорі так, щоб в результаті вийшла смуга, ширина якої може варіюватися від декількох сантиметрів до декількох дюймів. Перукар плете на волоссі клієнтки крихітні кіски — доріжки. Ці доріжки повинні проходити горизонтально по всій голові. Потім до них пришиваються треси. Коригувати нарощування на тресса доведеться кожні 6-8 тижнів. Корекція включає в себе зняття трeсів, переплетення кіс і пришивання до них тресів заново. Нарощування волосся за цією технологією тримається близько 6-12 місяців, залежно від догляду. Зрозуміло, не рекомендується знімати треси самостійно, щоб уникнути пошкодження власного волосся.

 

 

ДОГЛЯД ЗА НАРОЩЕНИМ ВОЛОССЯМ:
 

✔ щоб волосся не сплутувалося, розчісувати його потрібно часто. Починати краще з кінчиків;
✔ перед тим, як мити голову, волосся потрібно добре розчесати;
✔ мити рекомендується, стоячи в душі, голову вперед не нахиляти. У корені волосся шампунь втирати не слід;
✔ після миття на вологе волосся рекомендується нанести бальзам, призначений спеціально для нарощеного волосся. Змивати не слід;
✔ спати з мокрим волоссям не рекомендується;
✔ на ніч краще заплести косу або зав'язати хвіст, це запобіжить сплутуванню волосся. 


Не варто робити нарощування у випадках:
✔ під час прийому антибіотиків;
✔ проходження курсу хіміотерапії;
✔ у разі сильного випадання волосся;
✔ якщо вам не виповнилося 18 років;
✔ при захворюваннях шкіри голови.

 


Дорогі клієнти! Стежте за своїм волоссям і пам'ятайте, що краса і привабливість є наслідком хорошого догляду за собою.


   ПРОДАЖ ТРЕСІВ З НАТУРАЛЬНОГО АБО ШТУЧНОГО ВОЛОССЯ


  Для наших клієнтів ми також пропонуємо великий вибір тресів із штучного та натурального волосся різних тонів. Треси із штучного волосся ми пропонуємо в комплектації: 1 пасмо – 20 см, 1 пасмо -15 см, 2 пасма – 10 см, 4 пасма по 2-3 см.
Треси із натурального волосся значно дорожчі, аніж з штучного волосся. Їхня комплектація є трохи іншою: 1 пасмо – 20 см, 1 пасмо – 15 см та 2 пасма по 10 см. Такі треси шиють індивідуально для кожного клієнта за окрему плату спеціалізовані ательє. Треси клієнт надягає самостійно, що дуже зручно для кожного клієнта.
  Кожна дівчина чи жінка бажає, щоб її волосся виглядало розкішно. За певний час майстер подовжить Ваше волосся до 60 см, додасть їм об’єму і ніхто, окрім Вас, не знатиме маленького секрету Вашої краси.

 

 


Насолоджуйтесь новинками для Вашого волосся в салоні краси «РАЯНА»!


 

ЯК ЗРОБИТИ НАРОЩУВАННЯ ВОЛОССЯ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру нарощення волосся у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

 

Додати коментар

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...