"Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя."
(Коко Шанель)

Красиве волосся – запорука привабливої зовнішності будь-якої людини.

 Стильна зачіска, ідеально підібраний колір волосся, акуратні, живі і доглянуті локони дуже змінюють людину і перетворюють її в привабливу жінку чи успішного мужчину. Бо так вже склалося в сучасному світі, що успіх людини залежить не лише від професійних навиків чи отриманої освіти.

 Дуже часто зовнішність відіграє далеко не останню роль, і невдала зачіска чи неправильно підібрана стрижка чи колір волосся можуть вплинути на Ваш статус в суспільстві.
 Сучасні зачіски та стрижки відрізняються сьогодні різнобарв’ям форм та кольору. Проте слід пам’ятати, що стрижку варто підбирати дуже скрупульозно, враховуючи індивідуальні особливості як самого волосся, форми голови, стилю самої людини, а також стилю життя. Тому для вибору стрижки не існує дрібниць.
 Стрижка стає невід'ємною частиною Вашого вигляду, і, відповідно, обов’язковою частиною частиною Вашого повсякденного життя. Стрижкою Ви виражаєте свій внутрішній світ, свою індивідуальність і Вашу приналежність до певного соціуму.

 Саме тому висококваліфіковані перукарі-модельєри салону краси «Раяна» враховують відразу багато чинників: форму обличчя, оптимальний колір, структуру волосся, стиль життя, стильові особливості гардеробу, соціальний статус, місце роботи, і, безумовно всі Ваші побажання. Неодмінно розкажуть Вам і про останні тенденції із світу моди. 

 

 Адже зачіска може бути самою модною і стильною, але не відповідати Вашому образу чи стилю і, відповідно псувати загальне враження. В той час ідеально і гармонійно підібрана стрижка відразу підніме Вас на новий рівень. Адже, щоб не говорили, а «зустрічають все-таки по одягу».
 Перукарі-модельєри допоможуть зорієнтуватися Вам у безлічі варіантів, підберуть стрижку, яка личитиме саме Вам, допоможуть створити образ, до якого Ви прагнете. Ви будете виглядати красиво, елегантно, модно, а Ваше волосся буде розкішним, доглянутим та ідеально підстриженим.
 Перукарі не лише запропонують Вам найкращий варіант стрижки та укладки, а дадуть рекомендації для правильного догляду за Вашим волоссям в домашніх умовах, підберуть професійні препарати, які вирішать індивідуальні особливості Вашого волосся оптимальним чином.
 Поганого волосся не буває, бувають лишень неправильно підібрані процедури та стрижки. Для спеціалістів «Раяни» недосяжних завдань не існує. Під їхніми вмілими руками Ваше волосся оживе, заблищить і надасть ефективності не лише Вашій зовнішності, але і всьому Вашому життю.

 


Ідеально підібраний образ – крок назустріч Вашому життєвому успіху!


 

 

ЯК ЗРОБИТИ СТРИЖКУ ЧИ ЗАЧІСКУ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на стрижку чи зачіску у салоні "Раяна"! Це чудовий подарунок коліжанкам, похресникам чи похресницям, дітям!


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом,
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...