Людину робить зачіска 
(Відал Сассун)

  Блискучі та розкішні локони вже давно перестали бути недосяжною мрією мільйонів жінок по всьому світу. Тепер навіть власниця самого неслухняного волосся може похвалитися ніжними і м'якими локонами, які довго не втрачають форми. Процедура біозавивки перестала бути чимось особливим, яким була ще чверть століття назад. Всього за дві години технічних маніпуляцій клієнтка отримує стійкі локони, які протримаються при правильному догляді від 3-ох до 9 місяців.

ПЕРЕВАГИ БІОЗАВИВКИ

 Фахівці нашого салону принципово відмовились від простої хімічної завивки вже десяток років тому. Бо біозавивка має ряд суттєвих переваг перед звичайною хімічною завивкою. А в ціні різниця незначна
Головним плюсом біозавивки є відмова від агресивних хімічних компонентів. Аміак, тіогліколеву кислоту та перекис водню в біозавивці замінив цистін - біологічний білок, який схожий за структурою з білками, які входять до складу людського волосся. Саме тому локони стають при біозавивці міцними, виглядають природньо, а волосся залишається в хорошому стані з непошкодженою структурою.
  Біозавивка підходить для волосся будь-якої структури. Активно використовуються три види хімічних біозавивок: для натурального волосся, для волосся неслухняного та для пошкодженого або фарбованого волосся. Різниця полягає лишень в концентрації активних речовин. Тому професіоналу-перукарю не буде складно визначити оптимальний вид суміші для біозавивки, що підходить до Вашого волосся. 
 Окрім того, після такої хімзавивки можна фарбувати волосся. Також можна випрямити волосся, якщо локони будуть заважати чи надоїдати. А згодом, помивши волосся, повепнути локони до попереднього стану. Біозавивка дає можливість майстру і клієнту експериментувати з зачісками та укладками, не наносячи шкоди волоссю. Сходить біозавивка м'яко, локони поволі розкручуються і перетворюються в м'які хвилі.
 Якщо Ви вирішили зробити біозавивку, то особливо важливим у ній є вибір досвідченого майстра. Спеціалісти салону "Раяна" допоможуть підібрати комплекс засобів власне для Вашого типу волосся. Окрім того, досвідчений майстер при виконанні біозавивки підбере коклюшки різних розмірів, маленькі, середні чи великі, в залежності від того які локони Ви прагнете отримати. Часто наші фахівці використовують коклюшки різного розміру для створення ефектного образу.

ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ

 Незважаючи на ряд переваг, біозавивка все ж таки стане іспитом для Вашого волосся. Саме з цієї причини вибір спеціаліста є ключовим моментом. Для початку майстер, вислухавши побажання клієнта, підбере найбільш правильний для конкретного типу волосся склад біозавивки. А після процедури необхідно проходити курс відновлюючої терапії для волосся.
 
 Салон краси "Раяна" пропонує професійні салонні процедури, а також комплекс засобів для догляду за волоссям, які можна придбати у нашому магазині супутніх товарів. Волосся після біозавивки потребує особливої уваги. Мити їх потрібно шампунем для кучерявого волосся, обов'язково наносити після миття бальзам-ополіскувач, а сушити - феном з дифузором. І лише в результаті цих нескладних процедур Ви отримаєте розкішні локони на заздрість всім оточуючим.

 

 

БІОВИПРЯМЛЕННЯ - рідна сестра біозавивки

 Суть процесу аналогічна  процедурі біозавивки. На волосся майстер наносить склад з активними білковими компонентами, які м'яко діють на їхню структуру, не пошкоджуючи кератинову основу волосин. Більше того, правильно підібраний склад покращить якість волосся, відживить  його. Як результат - волосся пряме, блискуче, шовковисте. Ефект від даної процедури триває до 4 місяців в залежності від типу волосся. Звичайно, волосся, що відростає буде кучерявим, але можна по мірі необхідності пройти процедуру прикореневого біовипрямлення, не піддаючи все волосся новій обробці. Процедура біовипрямлення ідеально поєднюється з біоламінуванням. Волосся стає послушним, блискучим, гладким. 

 

 

 

ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ БІОЗАВИВКИ ВОЛОССЯ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...