За твердженнями французів, одежа - це те, що Ви можете дозволити собі купити,
а стрижка та укладка - це те, як Ви до себе відноситесь.
(Бриджит Бардо) 

 Гладенька і чиста шкіра, густе, блискуче і здорове волосся - ось, що вигідно вирізняє здорову людину і є атрибутом успіху. Ось чому в наш час так гостро постала проблема захворювання волосся, яке проявляється зміною його щільності, властивостей, кольору та структури.
 До недавнього часу переважна більшість лікарів не проявляла особливого інтересу до захворювання і випадіння волосся. Сьогодні завдяки прогресу в косметології та медицині, у кожної людини, яка зіткнулася з даною проблемою, є вирішення його проблеми. І вона не одна. Проте у будь-якому випадку для початку варто звернутися до спеціаліста - трихолога.
 Будемо відверті, що неприємно сьогодні для кожного з нас звучить слово "алопеція"(облисіння). Це патологічне випадіння волосся на волосистій частині голови, обличчі, рідше тулубі або кінцівках, яке виникає в результаті пошкодження волосяних фулікул. Для того, аби боротьба з даною проблемою стала ефективною, трихолог повинен вияснити причину облисіння. Попри захворювання волосся, що виникає в результаті дії зовнішньої інфекції чи фізичної травми, практично всі інші пов'язані з внутрішніми процесами. Тому волосся часто називають ще "барометром здоров'я". Дуже важливим є те, що діагностування трихологічного захворювання допомагає вчасно звернути увагу на внутрішні проблеми організму.

 

ЩО Ж МОЖЕ СТАТИ ПРИЧИНОЮ АЛОПЕЦІЇ?

 Інтенсивне випадіння волосcя може бути зумовлене будь-яким захворюванням, що протікало з високою температурою. В такому випадку, раптово, через 2-3 місяці після захворювання, починає випадати волосся. І це продовжується на протязі 2-4 місяців. приблизно така ж ситуація може трапитися з людиною, яка пережила стрес. Частими причинами випадіння волосся стають тривалий прийом деяких медикаментів, прийом або відміна гормональних контрацептивів, травми, аборт чи після-родовий період.

 Ще однією достатньо серйозною проблемою сьогодні є витончення волосся, яке призводить у чоловіків до облисіння на лобній ділянці, а у жінок - до рідкого волосся в ділянці центрального пробору голови з поширенням на бокові частини голови. Типовими причинами є дисбаланс статевих гормонів, понижена функція щитовидної залози.  На відміну від мужчин, облисіння у жінок може бути симптомами захворювання наднирників, порушення функції щитовидної залози, гіпоталамусу, гіпофізу.
 Облисіння може носити і медикаментозний характер. Масове випадіння волосся можуть викликати: інтерферони, нейролептики, антидепресанти, все те, що веде до накопичування серотоніну, великі дози вітаміну А, ретиноїди, антигіпертензивні препарати та ін.
 Ще одним видом облисіння, який часто зустрічається в практиці трихолога останнім часом, є ОЧАГОВА (гніздова) алопеція. Раптово, на фоні повного здоров'я, людина з находить на волосяній частині голови круглі чи овальні ділянки облисіння.  В перші дні на таких участках облисіння може спостерігатися почервоніння, печія в даній ділянці голови. Медики стверджують, що в основі такого захворювання лежить конфлікт імунної системи і структури волосся. Лімфоцити, клітини-вбивці, які мають боротися з чужорідними організмами і тканинами накидаються на волосяний фолікул, приймаючи його за ворога. Подібні захворювання називають аутоімунними (це коли імунітет працює проти своїх). Доведено, що це захворювання має генетичну схильність в 30% випадків, а пусковим механізмом  може стати стрес, інфекційне захворювання, травми, операції, лямблії, і навіть глисти. Отже, все те, що може вивести імунну систему з ладу. Так, психічний стрес є причиною очагової алопеції у 8% випадків.

 

УВАГА! ВАЖЛИВО! 

 Випадіння волосся у здорових людей не відбувається просто так. Якщо у Вас почалося випадіння волосся, то до вирішення проблеми варто підійти комплексно. Для  початку потрібно встановити причини випадіння волосся, де проходить цей процес і як активно. Далі потрібно встановити , які чинники сприяли випадінню волосся - сильний емоційний стрес, перенесене захворювання, гормональний збій, генетична спадковість чи інше.
 Якщо Ви спостерігаєте випадіння волосся - не гайте часу! Півроку  так званої "пасивної бездіяльності" може призвести до атрофії волосяних фолікул і неможливості ефективного подальшого лікування.

Спеціалісти "РАЯНИ" рекомендують:

  ✔ отримати консультацію спеціаліста в салоні. Перша консультація в салоні безкоштовна;
  ✔ мезотерапія - інтенсивне лікування випадіння волосся. Знижує випадіння волосся до 85%. Зміцнює і живить  цибулину  кожної волосини. Стимулює      ріст волосся, нове волосся росте міцним і густим;
  ✔ у період випадіння волосся, а також з метою профілактики, додатково до основних салонних процедур обов'язково використовувати спеціальні            засоби по догляду за волоссям і шкірою голови, які попереджають випадіння волосин і стимулюють ріст нових;
  ✔ за більш детальною інформацією звертайтесь до адміністраторів салону. 
 

 Серед салонних процедур спеціалісти запропонують Вам лікування випадіння волосся від італійської фірми "GESTIL". Препарати цієї фірми мають грамотно продуманий склад з використанням сучасних компонентів,  які мають взаємодоповнювальну дію. Такі інгредієнти мають властивість глибоко проникати в шкіру голови та фіксуватися на поверхні волосся, завдяки чому досягається відчутний результат.

 Завдяки наявності таких активних компонентів як колаген, пантенол, вітамін РР, цей зміцнюючий засіб також захищаєі  гідроліпідний шар шкіри голови. Спеціально збалансована формула із фосфоліпідів, керамідів, гіалуронової кислоти, амінокислот, вітамінів, естрактів рослин та ефірних масел має стимулюючу дію на клітини волосяних фолікул. Лосьйон укріплює корінці і стимулює ріст нових волосин, знижує випадіння. Результати лікування появляються в клієнтів після 5-6 аплікацій. Волосся виглядає більш здоровим, з"являється блиск, відчувається "життєва сила" у волосся.  

 

ДЛЯ ДОМАШНЬОГО ДОГЛЯДУ СПЕЦІАЛІСТИ РАЯНИ РЕКОМЕНДУЮТЬ: Компанія WELLA PROFESSIONEL (Німеччина) розробила спеціальну лінію для чутливої шкіри голови System ProFFesional - "BALANCE Scalp"  з її ексклюзивним комплексом біологічно активних речовин ДЕРМАКАЛМ та активною сивороткою проти випадіння волосся, яка спеціально була розроблена окремо для чоловіків та жінок, з врахуванням особливостей облисіння по жіночому та чоловічому типу.


Сиворотка із запатентованою формулою:
  ✔зміцнює тонке волосся;
  ✔зменшує спадкове і набуте випадіння волосся до 50%;
  ✔стимулює живлення волосся необхідними відновлюючими засобами, підтримуючи їхнє здоров'я та ріст.

До складу спеціально розробленого Енергетичного комплексу  входять:
  ✔кофеїн - стимулює кровообіг;
  ✔біотин - оптимізує процес кератинізації волосин;
  ✔лауринова кислота - зміцнює фолікули волосин;
  ✔вітаміни (А, Е, F, групи В) - покращують структуру волосся.


 Компанія LOREAL PROFESSIONAL (Франція), представляє ампули з Амінексилом від випадіння волосся  та зміцнюючі ампули для волосся Aminexil Advanced Densiforce. Нова формула високоефективного догляду пом'якшує шкіру голови і повертає їй природний баланс, зміцнює волосся, стимулює їхній ріст і протидіє випадінню.
 

 


 Система Vita Aminexil - це запатентований склад Амінексил, який сприяє закріпленню волосини в шкірі волосяної частини голови. З допомогою Амінексил Едванст процес випадіння суттєво сповільнюється і досягає меж норми. Засіб бореться із затвердінням колагену, який скоплюється навколо волосяної фолікули і заважає закріпленню кореня волосини в шкірі голови. Окрім того, його полівітамінний склад інгредієнтів розроблений для стимуляції активності росту волосся. 

 

 


МИ ПРОПОНУЄМО НАЙКРАЩЕ!!


 

 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ ЛІКУВАННЯ ВОЛОССЯ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

 

Додати коментар

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...