"Твої руки… із них проростають квіти,
Я їх зриваю і плету-вплітаю у вінки..."
(пісня "Бути тобою", група "Один в каное")  

 Можливість стати власницею красивих і довгих нігтів за допомогою технології нарощування нігтів - це хороша нагода зробити нігті згідно Вашої мрії та бачення. Нарощування нігтів акрилом чи гелем допоможе Вам змінити форму, збільшити довжину, покрити ніготь оригінальним дизайном. Нарощені нігті, як чудова прикраса, назавжди позбавить Вас бажання ховати руки!
 Салон краси "Раяна" пропонує процедури по нарощуванню нігтів. І не лише для видовження нігтьової пластини, але й корекції форми нігтя.
 Нарощування нігтів дозволить виправити і зробити красивими пошкоджені нігті (поломані, погрижені). А при тривалому носінні нарощених нігтів навіть пошкоджений натуральний ніготь починає правильно рости, набуває правильної форми, тобто повністю набуває естетичного вигляду.

 Якщо Ви не любите нарощених нігтів, але і Ваші рідні нігтики не можуть Вас потішити силою та красою: відшаровуються і підло ламаються в незручний момент, мають недостатньо вітамінів і корисних мікроелементів, через що нігті стають тьмяними - вихід  є! Біо-гель!


 Гелевий манікюр вирішить багато проблем натуральних нігтів (тріщини, зломи, нерівності, деформації після грибкових захворювань). Під гелевим шаром виростає цілком цілісна міцна нігтьова пластина. Ніготь має красиві пропорції, межа між натуральним та штучним нігтем відсутня, що максимально наближує зовнішній вигляд нігтя до натурального. Ніготь має естетичний вигляд як зверху, так і з нижнього боку.
 Якщо Ви займаєтесь домашньою роботою чи працюєте на дачі - то Вам нарощування вкрай необхідне! Ваші нігті будуть боятися води, миючих засобів, гострого ножа, а перефарбовувати їх прийдеться не частіше аніж один раз в два тижні! Однією з головних  причин нарощування нігтів на ногах є виправлення вросших нігтів. Як результат, Ви отримаєте нігті бажаної довжини та форми, рівні, гладенькі і досить міцні.

 Окрім того нарощені нігті - основа для фантастичних нігтьових дизайнів. Якщо натуральний нігтик диктує нам свою форму і розмір, то штучному - сам клієнт диктує свої побажання. Це дозволить Вам зробити власні нігті будь-якої форми, розміру, акуратними та рівними.

 


Що вибрати? Акрил чи гель?


 На даний час існує дві технології моделювання нігтів акрилова та гелева. І гелі, і акрили відносяться до класу акрилатів. Основна відмінність між цими системами  полягає у способі затвердіння  матеріалів. Гель застигає під дією УФ світла в спеціальній лампі, а затвердіння акрилу проходить під взаємодії акрилової пудри з рідким мономером. В обох випадках формується жостка молекулярна сітка, яка і зветься штучним нігтем. Завдяки своїй синтетичній структурі і гель, і акрил дозволяє лаку триматися на нігтях значно довше. А є ще інший плюс - клієнт не витрачає час на часті манікюри. Штучний ніготь можна сформувати будь-якої форми  та розміру, зробивши тим самим нігтик акуратним та рівним.

 

НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ АКРИЛОМ. Нігті, змодельовані акрилом, міцні і дуже рідко ламаються. Акрилова маса більш пластична в процесі нанесення, а це дає майстру ширші можливості в моделюванні нігтів. В той же час виконаний дизайн вирізняється чіткістю ліній і контрасністю кольорів. Ще одним плюсом акрилу є те, що його можна легко зняти з допомогою спеціального розчинника.
 Акрилове нарощування нігтів ми також рекомендуємо тим, у кого велике навантаження на нігті (Ви, наприклад, часто перете чи тримаєте руки у воді). Нарощування нігтів акрилом є найбільш міцним видом нарощування із усіх існуючих технологій.
 Акрилові нігті не лише упругі, але й міцні. Вони ще служать певною мірою захисною оболонкою для натуральних нігтів, захищаючи від шкідливих факторів навколишнього середовища. Зовнішньо, при умові хорошої роботи майстра, відрізнити акрилові нігті від справжніх, може бути складно. У нашому салоні ми працюємо на акрилі без запаху, що не викликає алергій і його можна використовувати навіть вагітним жінкам.НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ ГЕЛЕМ


 При нарощуванні нігтів гелем нігті стають не лише міцними, але й еластичними. Сучасні гелеві системи нарощування та моделювання нігтів використовують безкислотні матеріали, що найбільш безпечно для Ваших нігтів. Коли гель вже нанесений на нігтьову пластину, він твердне під дією УФ-лампи і утворює міцне еластичне покриття, дуже схоже по структурі з натуральним нігтем. Ультрафіолет збереже нігті від грибкових захворювань.
 Гель зберігає нормальну дихаючу функцію нігтьової пластини. А універсальний  хімічний склад  не викликає подразнень і є одним із найкращих матеріалів для нарощування нігтів. Кажуть "гель дихає", тобто дихає сам ніготь і шкіра навколо пальця.
 Гелі не мають запаху, але зняти їх можна лише за допомогою спеціальної рідини та механічної шліфовки. До плюсів гелевого нарощування відносять можливість його нанесення тонким шаром, завдяки чому нігті виглядають натурально. Проте у гелю обмежені можливості щодо об'ємного дизайну, які є в акрилу. Але гель має інший плюс - нігті вражають кришталевою прозорістю та блиском.
 В середньому натуральний ніготь за місяць виростає на 3 мм. Це призводить до того, що частина натурального нігтя без покриття, в ділянці кутикули стає помітною. Саме з цієї причини нарощені нігті 1-2 рази в місяць потребують корекції.
 Що таке корекція нігтя гелем чи акрилом? На зону, що відросла, майстер добавляє гель чи акрил. За бажанням клієнта зменшує довжину нігтя, обробляє кутикулу та навколонігтьові валики шліфувальними насадками, що дозволяє не робити процедуру звичайного манікюру між корекціями. 


  ЗНЯТТЯ НАРОЩЕНИХ НІГТІВ - це така ж салонна процедура, як і нарощування. Зняття акрилових нігтів проводимо спеціальним розчином, гелеві ж нігті - розчином та спилюванням.
 При знятті гелевих нігтів потрібна особлива обережність, щоб разом з гелем не зачепити нігтьову пластину натурального нігтя.
 Ні в якому разі не пробуйте зняти нігті самостійно! Лише спеціаліст може безпечно провести цю процедуру, зберігаючи здоров'я Ваших натуральних нігтів.
 Тривалість нарощування нігтів в стилі "Натюрель" - 2 години, в стилі "Френч" - 2,5 години.  Процедури корекції займають приблизно 1,5-2 години, в залежності від складності корекції.
 Процедура по нарощуванню нігтів має цілий ряд переваг. По-перше, нарощені нігті досить міцні - вони в 15 разів міцніші від натуральних! По-друге, штучний матеріал, покриваючи натуральні нігті, захищає їх від негативного впливу зовнішнього середовища. По-третє, покриття сповільнює ріст кутикули, що дозволяє робити манікюр лише під час корекції. А це один раз в 2-3 тижні. Лак на нарощених нігтях носиться достатньо довго, не відслоюється - це позбавляє необхідності часто перекривати нігті іншим лаком.


   

 Щоб нарощені нігті прослужили Вам якомога довше, спеціалісти "Раяни" рекомендують виконувати деякі нескладні правила:
1   уникайте різких ударів руками в будь-яку тверду поверхню;
2   будьте уважними, коли закриваєте дверці в машині;
3   при роботі за комп'ютером, пальці ставте під прямим кутом до клавіатури;
4   якщо Ви робите нарощування вперше, розпочніть з невеликої довжини - 0,5 см.
5   якщо Ви приймаєте антибіотики, то краще зачекайте 1-2 тижні, перш ніж нарощувати нігті.


 По мірі відростання  довжина нігтя буде збільшуватися, і Ви встигнете до неї звикнути. Якщо Ви сумніваєтесь у виборі довжини, то тоді залиште свій вибір на зручній для Вас довжині. Можливість стати власницею красивих та довгих нігтів зачаровує, проте не варто забувати, що Вам з ними жити щодня.

Ми надіємося, що допомогли Вам зробити правильний вибір!

 

 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру у салоні "Раяна"!


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом.

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом,
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...