Людина вищий продукт земної природи.
Людина – найскладніша і найтонша система.
Але для того, щоб насолоджуватись скарбами природи,
людина повинна бути здоровою, сильною і розумною.
І.П.Павлов

 Бородавки чи папіломи на руках, тілі, обличчі, стопі вносять дискомфорт в життя людини. Окрім того свідчать і про слабкість імунної системи. Відомо, що їхнє виникнення має вірусне походження. При провокуючих чинниках, що знижують захисні сили організму, ризик інфікування  зростає.
 Часто клієнти бояться лікарських маніпуляцій і шукають народні методи  і способи вирішення даної проблеми в домашніх умовах. Арсенал засобів відомий: чистотіл, солкодерм, веррукацид та інші. Але це достатньо ризиковане заняття, бо необережне поводження з чистотілом чи іншими хімічно активними речовинами може призвести до опіків або й зовсім не дати ефекту. Окрім того, треба точно встановити діагноз, що самостійно зробити практично нереально.  
 Сучасні медичні технології пропонують три способи видалення бородавок та папілом:
✔ лазерне видалення бородавок та папілом - процедура недешева, але достатньо ефективна, малоболюча і безпечна;
✔ кріодеструкція або видалення рідким азотом: вплив низьких температур дає ефект глибокого заморожування тканин та їхнього руйнування;
✔ електрокоагуляція: під місцевим знеболенням струмом високої частоти тонкою металевою петлею проводиться хірургічна коагуляція, зрізається бородавка і коагулюються навколишні тканини.


У салоні краси "Раяна" ми практикуємо видалення бородавок та папілом методом кріодеструкції тобто рідким азотом. Видалення бородавок чи папілом актуальне у наступних випадках:
✔ болючість, свербіж в місці зростання бородавки;
✔ новоутвір змінює забарвлення, форму, розміри, з'являється неоднорідний колір;
✔ утворення розмножуються, кількість їх збільшується;
✔ бородавки ростуть на видному місці, клієнт має естетичний дискомфорт;
✔ надрив бородавки;
✔ зростання бородавок у місцях, де їх можна легко травмувати.


Як проходить процедура видалення бородавки чи папіломи
 Кріодеструкція рідким азотом проводиться за допомогою аплікатора (невеликої дерев'яної палички з ватним кінчиком), який за допомогою глибокої заморозки протягом 10-40 секунд впливає безпосередньо на бородавку чи папілому. Під час заморожування утворення починає бліднути, ущільнюватися, біліти. Після процедури воно червоніє та набрякає. Через добу на місці впливу утворюється міхур із серозним або геморагічним вмістом, який самостійно розсмоктується протягом 6-8 днів. На його місці утворюється скоринка, яка самостійно відпадає і на місці утворення залишається рожева плямка.

Видалення бородавок на стопі є найболючішим. Дуже часто бородавки проростають у дітей, їхня локалізація у дорослих - це подушечки пальців, основа пальців, п'ятка. При видаленні бородавок на даній ділянці завжди клієт відчуватиме біль, оскільки кріодеструкцію проводять довше і з більшим тиском. Важчим буде період відновлення В особливо складних випадках він призводить до втрати працездатності людини на 10-15 днів. Проводить таку процедуру лікар, який може точно визначити глибину впливу рідким азотом, щоб після видалення шкіра не ушкодилася і не утворилися нерівності. 
 Догляд після процедури не є складним, але має бути регулярним. Пухирець, який утворився після припалювання азотом, не можна чіпати, оберігати від намокання, не проколювати. Вранці та ввечері обробляти міцним розчином марганцівки або 2% саліциловим спиртом. Обробка припиняється після того як почнеться відлущування тканин. 

Протипоказами для проведення процедури є:
✔ індивідуальна непереносимість азоту;
✔ епілепсія;
✔ гіпертонія (високий тиск);
✔ ангіоспазм;
✔ застуда, грип, ГРВІ, запальні процеси внутрішніх органів;
✔ вагітність;
✔ висипка чи подразнення навколо бородавки чи папіломи.


Як свідчать відгуки наших клієнтів, до переваг кріодеструкції відносять:

✔ процедура є недовготривалою та не вимагає спеціальної підготовки;
✔ доступність ціни на процедуру кріодеструкції;
✔ заморожування виключає поширення інфекції на сусідні ділянки шкіри;
✔ мінімальні ризики утворення рубців та шрамів після процедури. 

Це варто знати:
✔ якщо у Вас бородавки чи папіломи у чутливих місцях або клієнтом є дитина, то найкращим виходом позбутися болю - це занечулення ділянки впливу;
✔ вибір фахівця також є важливим, оскільки він має оцінити глибину утворення та час впливу рідкого азоту на нього;
✔ при великих ділянках варто розділити сеанс на кілька підсеансів. 

 Процедура кріодеструкції у нашому салоні є приблизно 15 років. Багато клієнтів визначають дану процедуру як доступну, просту та високоефективну, після якої практично не залишається рубців та шрамів. Поряд з тим дискомфорт приносить клієнтам надутий пухирець та необхідність його обробки. Деякі клієнти (особливо діти) відчувають болючість протягом двох перших днів. Та кінцеве рішення завжди за клієнтом - тільки він знає чи зробити йому процедуру і забути про проблему чи щодня відчувати незручності.  


Варто пам'ятати, що папіломи та бородавки - це наслідок прогресування вірусної інфекції на шкірі, яка легко переноситься через побутові речі, одяг, рушники. Тому дотримування правил особистої гігієни ніхто ніколи не відміняв!


 

 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ КРІОДЕСТРУКЦІЇ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар