Краса та бездоганність вимагають часу та неспішності.
У мене одне бажання - прагнути до ідеалу
Мерлін Монро

 Бросаж або брашинг - це різновид апаратної  поверхневої механічної чистки обличчя за допомогою спеціальних автоматичних насадок. Він може бути як окремою процедурою так і підготовчим етапом для проведення таких основних процедур як вакуумна чистка, обгортування, нанесення омолоджуючих сироваток, масок. 

 Під час процедури насадки різного розміру, які повертаються у різних напрямах та з різною швидкістю, яка регулюється лікарем, забирають з поверхні шкіри ороговілі клітини епідермісу, продукти жирових та потових залоз, залишки макіяжу та вуличного пилу. Використання бросажу під час механічної чистки шкіри покращує клітинну мікроциркуляцію, стимулює регенераційні процеси у шкірі, а, отже, проходить оновлення на клітинному рівні. 


 Апаратна методика бросажу вирішує наступні косметологічні проблеми:
✔ очищення пор від забруднень та шкірного сала, видалення відкритих комедонів, зменшення інтенсивності  пігментних плям та веснянок;
✔ активізація кровообігу та видалення продуктів розпаду клітин та обміну речовин;
✔ збагачення тканин киснем та корисними речовинами;
✔ пришвидшення обмінних процесів та регенерації клітин;
✔ покращення зволоження шкіри, підвищення її тонусу, зменшення дрібних зморшок;
✔ нормалізація функції сальних та потових залоз. 
.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ БРОСАЖУ


 Перед початком бросажу обличчя необхідно почистити від забруднень та косметики. Для максимального ефекту шкіру розігрівають. Це сприяє розкриттю пор та пом'якшенню шкіри.
 Після етапу очищення наші спеціалісти наносять на обличчя спеціальний очищаючий гель або скраб з дрібними частинками жожоба або авокадо. Тоді ж встановлюються параметри швидкості насадок з натурального волосся та м'якими круговими рухами пропрацьовується все обличчя. 
 Насадки для бросажу, щіточки різного діаметру та різної жорсткості, шліфувальний камінь допомагають видалити дефекти шкіри та бруд, відшліфувати нерівності на поверхні шкіри. Губки використовуємо для чутливої шкіри, а ролики - для стимуляції циркуляції крові, збудження нервових закінчень з метою придати блиск обличчю. Для покращення текстури шкіри наші лікарі проводять полірування шкіри обличчя насадкою з пемзою. Завдяки можливості регулювання швидкості насадок та напряму обертання, зміні насадок лікар-косметолог підходить індивідуально до кожної ділянки обличчя, враховуючи тип шкіри, її вік, внутрішній та зовнішній стан.

 

Для кращого ефекту після  бросажу на оброблену ділянку наносять зволожуючу маску, живильний крем, засіб для звуження пор. Використання косметичних препаратів цільового призначення робить процедуру м'якою та ефективною, шкіру - гладкою та сяючою. Також помітно змінюється колір шкіри та зростає її еластичність. 

 

Протипоказами для проведення процедури бросажу є:

✔середня та важка ступінь вугревої хвороби;
✔запальні та гнійні процеси;
✔демодекоз, герпес;
✔купероз;
✔підвищена чутливість шкіри обличчя на механічні впливи;
✔вагітність та лактація.

 Тривалість процедури бросажу - 10-15 хвилин. Бросаж проводять курсами по 8-10 процедур. Перерва між курсами повинна складати не менше 3 місяців. Частоту сеансів наші лікарі рекомендують наступну: жирна шкіра - 1-2 рази на тиждень, суха та нормальна шкіра - 2 рази на місяць. 


Варто пам'ятати, що після такої процедури шкіра має відпочити. На протязі 12 годин її не можна вмивати та проводити інші процедури. Цей вид чистки обличчя ефективний для омолоджуючих, антивікових процедур, в лікувальних цілях. 


 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ БРОСАЖУ ОБЛИЧЧЯ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру або курс процедур бросажу обличчя у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

 

Додати коментар

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...