Warning: get_headers(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/savisimo/data/www/rayana.te.ua/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 572

Warning: get_headers(http://panjke.com/wp-content/uploads/2016/09/chto-takoe-cellulit13.1.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/savisimo/data/www/rayana.te.ua/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 572

Я знаю 50-літніх, які більш привабливі,
ніж три чверті погано доглянутих молодих жінок.
Коко Шанель

 Мезотерапія тіла - це унікальний та популярний метод для корекції локальних жирових відкладень, целюліту та надмірної ваги.

 Це метод який впливає на причину проблеми. З кожним роком зкількість вдячних пацієнтів, які пройшли курс з мезотерапії тіла збільшується. Це єдина процедура, яка впливає на причину захворювання, а не лише усуває естетичні недоліки ("апельсинова кірка" або "галіфе")
 Це метод, при якому у визначену ділянку вводять потрібне лікарство, дія якого яке спрямована на поліпшення мікроциркуляції та обміну речовин в проблемних зонах.  
 За словами доктора Жака Ле Коза ( наступника Мішеля Пістора), лишень у Франції практикує мезотерапію обличчя, тіла та волосся 15 000 лікарів і понад 60 000 клієнтів щоденно користуються їхніми послугами. 
 Найчастіше за даною процедурою звертаються клієнти, яких турбує обвислий живіт або целюліт на ногах або бедрах. Перевага процедури мезотерапії тіла в тому, що вона дозволяє успішно боротися із зайвою вагою, в'ялістю шкіри, швами та рубцями на тілі. Як це працює: активні речовини індивідуально підбираються для кожного клієнта у вигляді мезококтейлю, активні речовини якго розщеплюють жирові відкладення, активізують кровообіг та лімфоток в проблемних ділянках, стимулюють утворення колагену та еластину. 
 Спеціальний курс мезотерапії для схуднення, який сподобався клієнтам нашого салону є ідеальним при зниженні ваги, оскільки дозволяє посилювати розщеплення жиру в проблемних ділянках, перешкоджає появі в’ялості шкіри при значному зниженні ваги. Якщо при звичному схудненні ми спочатку спостерігаємо зменшення обсягів у небажаних ділянках, наприклад, грудей, рук, обличчя, а живіт і стегна і надалі залишаються не худнуть або худнуть в останню чергу, то при поєднанні з мезотерапією ми спостерігаємо зменшення обсягів саме там, де це найбільш актуально: в ділянці живота, стегон, сідниць.
 Слід зазначити, що мезотерапія живота — це єдина процедура, що дозволяє боротися з жировими відкладеннями в області живота у чоловіків. Але гарний результат можливий лише при підшкірному розподілі жиру, а при відкладеннях вісцерального жиру (так зване "пузо"), коли жир розташовується в ділянці внутрішніх органів мезотерапія є неефективною. Дана методика дозволяє працювати тільки в ділянці  підшкірної клітковини.
 Розтяжки - це ще одна ділянка, де мезококтейлі можуть досягти певного ефекту. Радикально вирішити проблему розтяжок допоможе лише лазер.
 Оскільки однією з основних цілей мезотерапії тіла є целюліт, то склад препаратів для ін’єкцій підбирається лікарем за їхньою функціональною дією. У процедурах корекції фігури основною групою активних речовин є : ліполітики, необхідні вітаміни, мінерали, біологічно активні речовин які забезпечують максимальну активацію власних відновних процесівшкіри та підшкірних шарів. Кількість процедур, склад коктейлів будуть для кожного клієнта різними, бо лікар враховує конституцію, щільність, поширеність жирових відкладень, супутні захворювання. 
 Техніка введення препаратів приводить до утворення так званого "депо" активних речовин в проблемних зонах, що забезпечує їм пролонговану дію. Тому зниження ваги відбувається за рахунок зменшення об'ємів. Також ліполітичний ефект дає зниження апетиту.  Результат вже буде відчутним після 2-ої процедури. При хорошій співпраці лікаря та клієнта за одну процедуру інколи вдалося домогтися зменшення об'ємів на 2-3 см. Поряд з лікуванням целюліту мезотерапія тіла також має ряд позитивних впливів і на інші стани: сприяє лікування і профілактики набряки ніг і варикозної хвороби, гінекологічних захворювань, головних болів, вегето-судинною дистонією і неврологічних захворювань. При мезотерапії живота ефект настає на початку процедур, тому для даної ділянки орієнтовно необхідно 5 процедур. При лікуванні целюліту та локальних жирових відкладень на стегнах результат стане помітним лише на 4-5 процедурі., що пояснюється більшою щільністю зон та сильною фіброзною тканиною., яка значно гірше піддається корекції ніж жирова. Для досягнення стійкого ефекту в області стегон і сідницьнаші спеціалісти  рекомендують проведення 10-12 процедур з періодичністю 1 раз на тиждень. 

 

Процедура показана тим, хто бажає:
✔ забрати розтяжки чи рубці на шкірі;
✔ ліквідувати целюліт та жирові відкладення різного ступеня;
✔ лікувати набряки та синдром "важких ніг";
✔ ліквідувати патології судин (за вийнятком тромбофлебіту);
✔ підтягнути обвислу шкіру після втрати ваги.

 

 Мезотерапія - унікальний метод, який не має абсолютних протипоказів. Навіть клієнти з цукровим діабетом можуть проходити курси мезотерапії. Проте трапляються випадки, коли окремі препарати несумісні з декотрими захворюваннями. Наприклад, при лікуванні целюліту та жирових відкладень до коктейлю можуть входити жовчогінні препарати, які є протиапоказом при жовчокам'яній хворобі. Щоб, результат від процедури мезотерапії був ефективним, потрібно про стан свого здоров'я попередити лікаря , особливо коли:

✔ Ви приймаєте антикоагулянти;
✔ у Вас порушення згортуваності крові;
✔ у Вас хронічна судинна патологія;
✔ у Вас хронічна ниркова недостатність, нефропатія;
✔ у Васжовчокам'яна хвороба;
✔ у Вас запальні процеси та захворювання шкіри (герпес, псоріаз, дерматит);
✔ Ви вагітні або кормите дитинку.

 Процедура мезотерапії тіла не має вікових обмежень. Вона проводиться як будь-яка інша стандартна процедура мезотерапії. Відмінність полягає лише у підборі оптимального мезококтейлю активних речовин для ін'єкцій. Курс мезотерапії тіла, як правило, включає 4-10 сеансів. Між сеансами лікар робить перерву на 7-10 днів, протягом якої проходить повне всмоктування препарату та засвоєння його організмом. Після процедури мезотерапії тіла потрібно утриматися від відвідування сауни або лазні протягом 4-5 днів. Після проходження курсу процедур, ефект продовжує наростати ще протягом двох-трьох місяців.

 


Мезотерапія ділянок тіла призначається у вигляді курсу, тому точна кількість процедур та ціна визначається на первинній консультації з лікарем. При купівлі курсу процедур надаються знижки до 15%.


 

 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ МЕЗОТЕРАПІЇ ТІЛА ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру чи курс процедур у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар