У жінки є тільки одна можливість бути красивою,
але бути привабливою є сто тисяч можливостей
Ш. Монтеск'є

 Ритм сучасного життя диктує свої правила: результат має бути швидким та відразу помітним. У своїй роботі косметологи зіткнулися з проблемою: більшість препаратів у вигляді кремів чи масок після їх нанесення на шкіру не дають максимально очікуваного результату. Причина проста: вони не в стані глибоко проникнути в підшкірно-жирову клітковину, бо основною функцією шкіри є захист організму від різних впливів навколишнього світу, а, отже і від косметичних засобів. Значить шкіра успішно справляється з поставленоим завданням. А виглядати гарно дуже хочеться! Що робити?
 Вирішенням проблеми стала мезотерапія, яка сьогодні є однією з найпопулярніших терапевтичних методик, що застосовуються в естетичній медицині обличчя та тіла. 
 Мезотерапія - ін'єкційна техніка введення спеціальних препаратів або їх сумішей (коктейлів) в шкіру малими дозами на глибину до 0,5 - 6мм.
 Дана процедура доставляє шкірі обличчя необхідні вітаміни, мікроелементи, амінокислоти безпосередньо в дерму (середній шар шкіри), куди доступ активних речовин з кремів та масок є утрудненим. 
 Мезотерапія - це не синонім ін'єкцій, це наука про вплив на сполучну тканину, нервову, гуморальну, імунну системи, що досягається за рахунок механічного впливу голки на нервові рецептори та фармакологічного впливу лікарств, які вводяться. Відмінною рисою мезотерапії є висока ефективність процедури при малих дозах препарату. 
 Лікар, який володіє методом мезотерапії, це не лише грамотний косметолог з "легкою рукою". Це спеціаліст, який пройшов спеціальне навчання, володіє знаннями в області дерматології, фармакології, рефлексотерапії, знає як взаємодіють між собою компоненти, змішані в одному флаконі, та які процеси проходитимуть в організмі людини після введення лікарств.   

 В естетичній косметології та дерматології показами для мезотерапії обличчя є:

✔ старіюча шкіра обличчя та декольте (тьмяний колір обличчя, зморшки, атонічна шкіра);
✔ авітаміноз (сезонний характер);
✔ глибокі мімічні зморшки;
✔ темні кола під очима;
✔ пігментні плями;
✔ розширені судини на обличчі, судинні "зірочки";
✔ вугрова хвороба, рубці після акне, себорея;
✔ реабілітація шкіри обличчя після хімічних пілінгів, лазерного шліфування та пластичних операцій.

 

Мезотерапія - унікальний метод, який не має абсолютних протипоказів. Навіть клієнти з цукровим діабетом можуть проходити курси мезотерапії. Проте трапляються випадки, коли окремі препарати несумісні з декотрими захворюваннями. Наприклад, при лікуванні целюліту та жирових відкладень до коктейлю можуть входити жовчогінні препарати, які є протиапоказом при жовчокам'яній хворобі. Щоб, результат від процедури мезотерапії був ефективним, потрібно лікаря попередити про стан свого здоров'я, особливо коли:

✔ Ви приймаєте антикоагулянти;
✔ у Вас порушення згортуваності крові;
✔ у Вас хронічна судинна патологія;
✔ у Вас хронічна ниркова недостатність, нефропатія;
✔ у Васжовчокам'яна хвороба;
✔ у Вас запальні процеси та захворювання шкіри (герпес, псоріаз, дерматит);
✔ Ви вагітні або кормите дитинку.


 Як проходить процедура мезотерапії обличчя?

 Перед процедурою лікар-косметологв у розмові з клієнтом збирає детальну інформацію про здоров'я шкіри клієнта, окреслює коло проблем, яке може вирішити мезотерапія, підбирає потрібні препарати. Далі проводить тест на обрані препарати, щоб виключити алергічну реакцію. З допомогою мікроголок у шкіру вводиться індивідуально підібрана доза живильних активних речовин - мезококтейль. Він активізує обмінні процеси та нормалізує кровообіг в тканинах, сприяє лімфодренажним процесам, живить  та доставляє в шкіру необхідну кількість вологи. Курс мезотерапії обличчя складає 7-10 процедур, які проводяться 1 раз в тиждень або індивідуально згідно рекомендацій лікаря. Повторний курс рекомендують проходити через 6-12 місяців. 
 Після проведення мезотерапії обличчя протягом 5-7 днів варто утриматися від відвідування сауни, лазні, солярію. Але ефект від процедури вартий того, аби витримати ці тимчасові обмеження. 

 

 


Процедури мезотерапії обличчя:

✔ зволожують шкіру;
✔ зміцнюють овал обличчя;
✔ лікують вугрову хворобу;
✔ зменшують пігментні плями;
✔ стимулюють утворення сполучно-тканинних елементів шкіри;
✔ покращують колір обличчя;
✔ зменшують вираженість зморшок.

 


Як правило, мезотерапія обличчя має пролонговану дію за рахунок активації процесів регенерації шкіри. Він може тривати до року часу. Окремі ж пацієнти приходять на повторний курс і через півтора року.


 

 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ МЕЗОТЕРАПІЇ ОБЛИЧЧЯ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру чи курс процедур у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар