Ваше обличчя подароване Вам природою.
Яке воно буде в 50 - залежить від Вас...
Коко Шанель

 Не секрет, що після 25-ти років наша шкіра починає проявляти перші ознаки старіння: вона втрачає еластичність, пружність, стає сухішою. І якщо в цей період легкі ознаки старіння можна скрити за допомогою косметичних засобів, то після тридцяти п'яти одними кремами вже не обійтись. До хірургічного втручання - ще ранувато, а виглядати хочеться на всі 100%! Саме для таких клієнтів та клієнток існує сьогодні нова нехірургічна методика омолодження обличчя - процедура біоревіталізації.

 Що таке біоревіталізація?
 Основою даної методики є доставка в клітини шкіри гіалуронової кислоти шляхом ін'єкцій. Взаємодіючи з рецепторами клітин, вона стимулює регенерацію тканин. Гіалуронова кислота  є натуральною складовою нашої шкіри, яка самостійно виробляється в організмі, відповідальна за природну зволоженість шкіри, її пружність та молодість. З часом цей процес сповільнюється, гіалуронова кислота не справляється на "відмінно" із своїми прямими функціями, шкіра стає обезводненою, тьмяною, з'являються зморшки.
Біоревіталізація - це мезотерапевтична процедура, яка спрямована на лікування і усунення естетичних недоліків шкіри. Для цієї процедури застосовується препарат "Гіалуаль", унікальна запатентована формула якого поєднує в собі високоочищену гіалуронову кислоту нетваринного походження (біотехнологічного) з сукцинатом натрію, який забезпечує антиоксидантний ефект і посилення метаболічних процесів. Процедура біоревіталізації не лише постачає клітинам шкіри дану кислоту, а й стимулює вироблення в організмі власних колагенових та еластичних волокон. Завдяки даній процедурі можна на тривалий час пролонгувати молодість та пружність шкіри, зробити корекцію вже наявних зморшок та інших ознак старіючої шкіри. Клієнти нашого салону, які проходили дану процедуру неодноразово, відзначають радикально нову якість шкіри за невеликий проміжок часу. Дана процедура показана не лише для клієнтів 35+. Вона рекомендується і для молодої шкіри з метою профілактики старіння, покращення якості тьмяної, сухої, тонкої шкіри та її омолодження. Активна процедура біоревіталізації і для боротьби з різними дефектами: купероз, пігментні плями. Вона не лише покращує стан шкіри, а й відновлює структуру, сповільнює процеси старіння, максимально наближаючи наближуючи шкіру до молодої та здорової. 

 Назва процедури в перекладі означає природнє повернення до життя ("біо" натуральне, природне, "ре" - повернення, "віта" - життя). При проведенні даної омолоджуючої процедури відсутні травми та період відновлення, що помітно відрізняє її від хірургічних процедур.  З'являється характерна ознака молодої шкіри, вирівнюються дрібні зморшки, глибокі підводяться і стають менш помітними, шкіра набуває яскравий колір обличчя, поліпшується її структура, збільшується "дихання" шкіри. 

 Методику біоревіталізації можна використовувати на будь-якій ділянці тіла, яка потребує реставрації. Як правило, втрата тонусу та еластичності швидше проходить на відкритих ділянках шкіри (обличчя, декольте, кисті рук, шия), що пояснюється дією УФ променів. Якщо у клієнта суттєво знижений тургор шкіри, спостерігається зневодненість, втрата еластичності, є схильність до утворення зморшок, наші лікарі-косметологи рекомендують у таких випадках пройти два-три сеанси з перервою в 15-20 днів. Ефект від проведення курсу біоревіталізації зберігається до 6-ти місяців. 
 Для біоревіталізації використовується попереково зшита або схрещена (синтезована) гіалуронова кислота, яка надовго затримується в шкірі. Це принципова відмінність гіалуронової кислоти від тієї, яку використовують у мезококтейлях. Біоревіталізацію по праву вважають найефективнішим різновидом мезотерапії. 

Проведення процедури біоревіталізації.
 Існує два види біоревіталізації: профілактичний та лікувальний. Профілактичний полягає в попередженні сухості шкіри, яка виникає через порушення балансу гіалуронової кислоти в шкірі, і включає в себе проведення двох процедур з інтервалом 3-4 тижні. Даний курс ефективно стримуватиме процеси старіння шкіри. 
 Лікувальний курс спрямований на боротьбу із вираженими проблемами шкіри, що обумовлені віковими та індивідуальними особливостями, і характеризується більш глибшим та інтенсивнішим впливом на шкіру. Він показаний для клієнтів із зниженим тургором та обвислою шкірою, чіткими ознаками старіючої шкіри. Лікувальний курс включає як правило три процедури з інтервалом 3-4 тижні і має на метівідновити процес живлення клітин за рахунок підвищення рівня гіалуронової кислоти в тканинах шкіри. 

 Лікар-косметолог з допомогою спеціального шприца дозовано вводить в проблемні ділянки шкіри гіалуронову кислоту у вигляді гелю. Інколи для більш зрілої шкіри для ефективного проведення процедури біоревіталізації потрібно кілька шприців. Спочатку введена кислота зволожує шкіру, ефективно приєднуючи молекули води.  Згодом вона утилізується клітинами і використовується для реставрації волокон дерми, результатом чого стає підвищення регенерації шкіри. Процера достатньо безболісна, тому анестезія проводиться лише за бажанням клієнта. 
Результат після першого сеансу біоревіталізації клієнт відчує відразу:розгладяться зморшки, покращаться контури обличчя, шкіра набуде природного свіжого кольору. Але такий ефект може протриматися недовго. Тому варто повторити процедуру.  А після повного курсу біоревіталізації (кількість сеансів визначить спеціаліст з врахуванням особливостей Вашої шкіри та Вашими побажаннями) в шкірі значно збільшиться синтез власної гіалуронової кислоти, покращиться кровотік, обмінні процеси. Це призведе до нормалізації водного балансу, підвищенню пружності та еластичності шкіри, природного кольору обличчя. Процедура біоревіталізації повністю виключає прояви алергічних реакцій на препарат, оскільки він ідентичний природній гіалуроновій кислоті. Після курсу біоревіталізації розгладжуються на 70% навіть достатньо глибокі зморшки та складки. Ефект зберігається до півроку.
 Після процедури може спостерігатися почервоніння шкіри обличчя, яке проходить через дві-три години. Деякі клієнти відчувають легкий набряк, легку болючість в ділянках вколів. Інколи трапляються невеличкі гематоми. Але всі ці прояви проходять впродовж одного-двох днів. Недоліком процедури є її болючість, це той випадок, коли "краса вимагає жертв". Але вихід є: можна застосувати знеболюючий крем, і, в підсумку, цей недолік анулюється. Після процедури відзначається точкове почервоніння шкіри, яке триває від доби до трьох, потім повністю проходить.

 
Показами для проведення процедури біоревіталізації є:
✔ суха шкіра будь-якого віку;
✔ шкіра з постакне(плями, рубц)і;
✔ зморшки різного ступеня вираженості;
✔ землистий або тьмяний колів шкіри;
✔ профілактика старіння;
✔ зниження еластичності та тургору шкіри;
✔ в'ялість шкіри обличчя, кистей рук, шиї, декольте;
✔ "стресова шкіра" (напружений ритм роботи, куріння).

Перевагами біоревіталізації є:
✔висока ефективність;
✔швидкий результат;
✔відсутність реабілітаційного періоду.

   

 Протипоказами для проведення процедури є:
✔ вагітність та лактація;
✔ прийом препаратів, які розріджують кров;
✔ аутоімунні захворювання;
✔ індивідуальна непереносимість або чутливість до гіалуронової кислоти;
✔ запальні процеси у вибраній ділянці;
✔ герпетична інфекція в гострій формі;
✔ хронічні захворювання у стадії загострення.

  Спеціалісти салону "Раяна" рекомендують:
✔ протягом двох днів не доторкатися до ділянки, де була проведена процедура біоревіталізації;
✔ протягом двох днів не наносити макіяж та інші косметичні засоби, окрім рекомендованих лікарем;
✔ протягом тижня не відвідувати сауну чи лазню, займатися спортом;
✔ протягом двох тижнів не засмагати на відкритому сонці та не користуватися солярієм;
✔ протягом двох тижнів бажано не вживати алкоголь;
✔ протягом двох тижнів відмовитися від фізпроцедур. 


Біоревіталізація - це сучасні технології в естетичній медицині, доведена ефективність і безпека доклінічними і клінічними дослідженнями, зареєстровані в Україні препарати. 


Дозвольте собі бути гарними з сучасною косметологією!


 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру біоревіталізації чи курс процедур у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар