Хто питає, чому нам приємно водитися з красивими людьми, той сліпий.
Аристотель

 Якщо у Вас постійно потіють долоні, підвищене потовиділення у ділянці підпашок, виражене почервоніння обличчя при стресі, значить Ви належите до тиго 1% населення Землі, яке страждає локальним гіпергідрозом. У сучасному світі ненормоване потовиділення набуло соціально значущого та професійно ризикованого чинника і часто призводить до значних психологічних проблем, що пов'язані із запахом поту, мокрою одежею, несприйняттям із сторони оточуючих.
 Лікування підвищеного потовиділення з допомогою ін'єкцій Ботоксу чи Діспорту - це перевірений сучасний метод, який дозволяє в короткі терміни заблокувати роботу потових залоз і вирішити дану проблему на тривалий термін без побічних проявів та ускладнень.Сам процес потовиділення є нормальним фізіологічним процесом, який відповідає за терморегуляцію тіла. Стан, коли потовиділення стає надмірним, в медицині називають гіпергідрозом.  Він може бути як локальним (долоні, стопи, спина, підпашки) так і загальним, коли потом вкривається все тіло. Гіпергідроз жодної загрози життю не несе, але стає чинником, який знижує якість життя людини. На жаль, до цього часу причина гіпергідрозу не розкрита. Проте добре відомий механізм його розвитку. Цей стан є наслідком ненормально високої функції так званої симпатичної нервової системи. Діагностика гіпергідрозу не викликає труднощів. Але варто знати, що прояви вторинного гіпергідрозу можуть бути проявами інших захворювань (н-д, ендокринних, захворювань центральної нервової системи, травматичних пошкоджень мозку).
Якщо лікарі не виявили жодних відхилень, то мова йде про фізіологічний збій в роботі потових залоз, який необхідно лікувати. Оскільки надлишкове потовиділення не вважається косметичним дефектом, то дезодоранти даній проблемі не зарадять. В такому випадку необхідно впливати на саму потову залозу, регулюючи та делікатно подавляючи її активність. В сучасній медицині використовуються препарати, створені на основі ботулотоксину типу А, який має здатність блокувати нервові закінення, які підходять до потової залози та відповідають за її роботу. Тимчасове відключення сигналів від нервової системи дозволяє залозі перебувати в стані спокою і не виробляти піт. Як результат, проблема гіпергідрозу призупиняється приблизно на 6-10 місяців.

 
 Введення ботулотоксину під шкіру проводиться шляхом одночасного введення кількох ін'єкцій. Для цього наші спеціалісти використовують шприци з тонкими голками, які зводять до мінімуму всі неприємні відчуття під час процедури. Відновлення після лікування клієнтам не потрібно: відразу можна приступати до звичного способу життя. Дія введених препаратів розпочинається практично відразу, але повністю оцінити їхню ефективність можна буде через 2-4 дні, коли всі нервові закінчення в проблемній ділянці "заморозяться".
До року часу після проведення ін'єкційної терапії активність потових залоз буде повністю блокована або значно знижена. Далі можна буде проводити ботулінотерапію повторно: жодних протипоказів для її постійного застосування немає. 

 

Лікування гіпергідрозу можна проводити при наявності наступних симптомів:
✔ підвищена пітливість в ділянці підпашок;
✔ синдром "вологих долонь", пов'язаний із стресовими ситуаціями так і без них;
✔ підвищене потовиділення в ділянці стоп;
✔ схильність до частого утворення поту на спині.


Варто пам'ятати, що перед проведенням ін'єкції слід переконатися, що дані симптоми не пов"язані з іншими серйозними захворюваннями!


  Ін'єкційне лікування гіпергідрозу протипоказане при:
✔ захворюваннях крові (особливо згортуваність крові);
✔ інфекційні захворювання (особливо в проблемній ділянці);
✔ епілепсія;
✔ прийом антибіотиків та антикоагулянтів;
Не рекомендуємо лікування гіпергідрозу під час вагітності та лактації.

 
 Дізнатись вартість лікування можна лише після консультації з нашим спеціалістом, оскільки вона залежить від кількості одиниць препарату, необхідного для якісного проведення процедури. Ін'єкційне лікування гіпергідрозу, на відміну від інших методик його лікування,  має лише позитивні відгуки. Можливість швидко та безболісно позбутися підвищеного потовиділення і повернути собі відчуття комфорту в будь-яких умовах, доступність даної процедури роблять її все популярнішою. 
 Як відзначають ті наші клієнти, які скористалися даною процедурою, головними її перевагами є тривалий період дії (окремі клієнти відчували ефект до 15 місяців) та повна відсутність побічних ефектів. А ще дана процедура не приводить до розвитку так званого "компенсаційного" потовиділення, яке часто виникає після хірургічного втручання.
 Лікування гіпергідрозу з допомогою підшкірних ін'єкцій ботулотоксином типу А - це надійний сучасний спосіб вирішення проблеми підвищеного потовиділення на тривалий термін. Використання якісних сертифікованих матеріалів та проведення процедури кваліфікованим лікарем-косметологом гарантує відсутність побічних ефектів та неприємних відчуттів під час процедури.


 Скориставшись даною процедурою в салоні краси "Раяна", Ви зможете гідно оцінити результат вже через кілька днів!


  ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ ЛІКУВАННЯ ГІПЕРГІДРОЗУ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...