Warning: get_headers(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/savisimo/data/www/rayana.te.ua/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 572

Warning: get_headers(http://img.med2live.ru/stories/face/face-massage.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/savisimo/data/www/rayana.te.ua/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 572

Якщо ти народилася дівчинкою -
ти повинна жити за певними правилами.
Мадонна

 Масаж по Жаке - ефективна косметична та лікувальна процедура, яка має певні покази та протипокази. Даний масаж є особливим, тому виконувати його має спеціаліст. Окрім того, масаж Жаке має чітко окреслене коло проблем, з якими він насправді ефективно справляється. Це такі захворювання шкіри як себорея, вугрові висипання, постакне. Причиною перелічених захворювань є порушення ендокринної регуляції функції сальних залоз, що супроводжується надмірним виділенням шкірного сала та зміною його біохімічної та фізичної структури. Масаж успішно допомагає вирішувати захворювання жирної та проблемної шкіри обличчя. Лікувальний масаж Жаке ефективний при наявності постакне та інфільтратів, шрамів та рубців. Процедура дозволяє позбутися комедонів, допомагає при гіперкератозі та гіперпігментації. При гіперкератозі, що є супутником себореї, масаж має лікувальну дію та зменшує інтенсивність проліферативних процесів в епідермісі, що позивно впливає на клінічну картину.
 Дану процедуру масажу розробив французький лікар, дерматолог, який працював наприкінці 19 століття. Насправді щипковий вплив на тканини мав місце ще в Древньому Китаї. Ноу-хау француза полягає в поєднанні китайської та західних методик, у поєднанні щипків із захватами та вібрації, впливі на шкіру у відповідності до масажних ліній та застосуванні даної техніки для лікування дерматологічних захворювань. Масаж по Жаке особливий тим, що серед прийомів погладжування та розтирання, головне місце займають щипкові прийоми, які виконуються за допомогою подушечок великого та вказівного пальців. Власне тому даний масаж називають має другу назву - щипковий масаж.
 Масаж Жаке - перш за все лікувальна та профілактична техніка, яка сприяє терапії різних шкірних захворювань, попередженню їх розвитку, швидкому відновленню шкіри. Методика допомагає ліквідувати гнійні ділянки, застосовується як розсмоктуючий засіб при різних захворюваннях шкіри, що супроводжуються застійними явищами. Виконується масаж по масажних лініях та по тальку. Використання масел та крему є неправильним, бо виконувати глибокі щипкові, вібруючі та розминаючі рухи, що є основою масажу по Жаке неможливо. Перед нанесенням тальку шкіру при запущеній формі шкірних захворювань обов'язково очищують 2% розчином саліцилової кислоти. Всі рухи спеціаліста достатньо інтенсивні, інколи межують з больовими відчуттями, а інколи і перевищують цей поріг. Під час ритмічних пощипувань задіюються поверхневі та глибокі шари шкіри. Спочатку під час "щипків" задіюються поверхневі шари шкіри. З кожним наступним збільшується глибина захоплення шкіри. Енергічні пощипування чергуються з релаксуючими погладжуваннями та вібрацією. Прийоми масажу достатньо складні і вимагають чіткого дотримання масажних ліній та правильної сили впливу. Тому даний масаж у нашому салоні проводить підготовлений фахівець.
Масаж по Жаке - одна з небагатьох масажних методик саме для обличчя, де мають місце больові відчуття. Для даного масажу це нормально. При необхідності масаж виконується не тільки на обличчі, а й для проблемних зон спини, грудей, ділянки бедер. Він спрямований на регуляцію роботи сальних залоз та покращення мікроциркуляції. Завдяки інтенсивнішому та глибшому впливу в порівнянні з іншими видами масажів на тканини, посилюється місцевий кровообіг та метаболізм, у клітини краще та у більшій кількості надходить кисень та поживні речовини.

 Результатом стають наступні ефекти:
✔ активізується виділення секрету із залоз шкіри;
✔ зникають ділянки застою, де нагромаджується гній та розвиваються запальні процеси на шкірі;
✔ регулюється вироблення шкірного сала;
✔ підвищується тургор шкіри;
✔ зникають пігментні плями;
✔ розгладжуються нерівності;
✔ пошкоджені ділянки швидше загоюються;
✔ проходить загальне оздоровлення шкіри обличчя чи інших ділянок.


Зверніть увагу: дана процедура не підтягує обличчя, не допомагає при зневодненні шкіри, старінні обличчя, втраті пружності.


 

 Щипковий масаж показаний:
✔ при підвищеній активності сальних залоз, що призводять до посиленого вироблення шкірного сала;
✔ вугрові висипання, комедони;
✔ рубці;
✔ себорея;
✔ порушення кровообігу;
✔ гіперпігментація;
✔ гіперкератоз.


 Лікувальний щипковий масаж наші спеціалісти успішно застосовують як окрему процедуру для проблемної шкіри, так і в комплесі після гігієнічної чистки.
Тривалість процедури - 15-20 хвилин в залежності від стану шкіри. Масаж краще проводити ввечері, оскільки після нього жодну косметику наносити не можна.
Протипокази для процедури див. у статті "Масажі обличчя".

 


Позитивна динаміка спостерігатиметься після 3-4 сеансу. Жирність шкіри зменшиться після тижня процедур.
Стійкий ефект від масажу по Жаке досягається після проведення повного курсу,
який складає 10-15 сеансів.


 

ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ МАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру чи курс процедур у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар