Вираз обличчя жінки набагато важливіший за її одяг. 
Дейл Карнегі

 Кожен день ми дивимося на себе у дзеркало. Якщо в юності відображення в ньому нас тішить красою, сяючою молодістю та красою шкіри, то згодом з'являються зморшечки, зморшки, а потім і взагалі складки.Що робити? Покірно зустрічати старіння чи лягати під скальпель хірурга?

 На щастя, є менш радикальний і приємніший спосіб збереження молодості шкіри - курс хіромасажу обличчя.
 Хіромасаж виник як результат змішування східних та західних методик. Його ще називають іспанський хіромасаж, оскільки зародився він на Піренейському півострові. В хіромасажі використовуються не лише новітні методики, а й знання минулих століть. Вибираючи його, наші клієнти отримують здоров'я, красу та повний релакс. Хіромасаж спрямований на розслаблення, він приємний і безболісний.  Попри естетичну складову, техніка хіромасажу дуже добра при багатьох захворюваннях. Всі маніпуляції нашого спеціаліста-хіропрактика з обличчям благотворно діють на кровоносну систему - покращують рух лімфи, активізують відновлення тканин. 

 

 

 Іспанський хіромасаж спеціаліст-хіропрактик використовує при:
✔ появі в'янучої шкіри, втраті тонусу та свіжості;
✔ появі набряків на обличчі;
✔ куперозі;
✔ деформації овалу обличчя;
✔ появі мімічних та вікових зморшок.


Дана техніка є незамінною при догляді за обличчям, коли стан шкіри не влаштовує, а до радикальних мір вдаватись ще не хочеться. Хіромасаж допоможе забрати мімічні та вікові зморшки, покращити загальний стан шкіри, покращити контури обличчя та шиї. 

 
При регулярних курсах хіромасажу можна:
✔ згладити дрібні зморшки;
✔ підкоректувати підборіддя та скули;
✔ прискорити клітинне оновлення та процес оновлення шкіри;
✔ покращити  зволоження та живлення шкіри;
✔ підвищити еластичність шкіри;
✔ активізувати процеси регенерації шкіри;
✔ позбутися набряків та судинних зірочок;
✔ покращити колір обличчя;
✔ стримати процес старіння шкіри обличчя;
✔ отримати релакс.

 

Як проводиться процедура хіромасажу обличчя?


 Перш ніж приступити до процедури хіромасажу, спеціаліст ознайомлюється із станом здоров'я клієнта ( протипокази див. у статті "Масажі обличчя"), оприділяє тип шкіри, проблеми, вислуховує побажання. 

Основними етапами проведення процедури хіромасажу обличчя є:
✔ детальне очищення шкіри;
✔ зволоження, нанесення масла для масажу (як правило кокосового);
✔ сама процедура масажу;
✔ нанесення живильного крему (при потребі).


 Рухи хіропрактика під час сеансу чимось нагадують руки скульптора, що чарує над своїм геніальним витвором,  або якийсь шаманський ритуал. Саме так і є, бо результат роботи по-іншому як чудом не назвеш. Причому з'являється він вже після 2 сеансу. Плавними, але точними рухами хіромасажист детально промасовує м'язи, які починають працювати з повною віддачею. Під час масажу обличчя, тонко відчуваючи роботу та потенціал кожного м'яза, сам спеціаліст вирішує які його рухи та яка інтенсивністю дадуть максимальний ефект.
 У хіромасажі використовуються наступні рухи, що приводять до хорошого результату: погладжування, масаж носогубної ділянки, масаж скул, масаж очей та повік, масаж шиї та зони декольте, постукування та легке пощипування, ритмічні розслаблюючі рухи, хвилеподібні рухи (гемолімфодренаж)   
 Тривалість сеансу від 30 до 90 хвилин - в залежності від проблем шкіри.

 


Яку б процедуру Ви не вибрали б - сеанс хіромасажу чи контурну пластику обличчя - залишайтеся завжди молодими та красивими!


 

 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ ХІРОМАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру чи на курс процедур у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар