Ніколи не слід довіряти жінці, що називає вам свій вік.
Жінка, здатна на таке, здатна на все.
Оскар Уайльд.

 В різні моменти життя нас хвилює питання молодості та привабливості. Якщо тіло можна замаскувати одежею, то з обличчям цього не зробите. Будь-який вік заслуговує поваги та окремої уваги лікаря-косметолога.
Шкіра обличчя у кожному віці потребує певного догляду та використання ефективних та правильно підібраних косметичних засобів. Є ще одна істина: незалежно від віку, шкіру необхідно щоденно очищати, живити, зволожувати та захищати від шкідливого впливу навколишнього середовища. І чим швидше, дорогі клієнти, Ви розпочнете це робити, тим більша вірогідність того, що Ви відтермінуєте старіння своєї шкіри.


Першими ознаками старіння шкіри обличчя та віковими передвісниками звичайно є зморшки...
Найпершими з'являються мімічні зморшки - носогубні складки, зморшки на чолі та навколо очей , так звані "гусячі лапки". З часом вони стають більш помітнішими: навіть у розслабленому вигляді, коли відсутня міміка на обличчі, на шкірі залишається явний слід- залом шкіри. 
Останніми ділянками, на яких з'являються зморшки, - це підборіддя, навколо рота, де найбільша щільність м'язових волокон. Вони близько підходять до поверхневих тканин, заставляючи їх постійно скорочуватися, і саме через це зморшки посилюються. З часом зморшки стають глибшими, різкішими та помітнішими. 
Всі згадані етапи можна відкласти на довгий термін, якщо розпочати правильно та вчасно доглядати за шкірою обличчя та декольте. 
Активна міміка - це всього лиш поштовх для швидкого старту. Найцікавіше нас очікує попереду...
Детально проаналізуємо причини, через які так швидко старіє шкіра обличчя. 


Природний біологічний процес. Він розпочинається у 25-тирічному віці. Це перша причина старіння шкіри. 25 років - це точка відліку біологічного старіння шкіри. Шкіра поступово втрачає частину своєї природної енергії, сповільнюється процес вироблення колагену та еластину, які відповідають за тургор шкіри та її еластичність. Як результат - шкіра втрачає вологу та починає провисати.

Брак вологи - це одна із основних причин швидкого старіння шкіри, яка переважно складається з води і потребує постійного зволоження. Певною мірою це залежить від індивідуальної здатності шкіри кожної людини утримувати вологу. У жінок це питання виражається гостріше, оскільки потових залоз у них на обличчі менше, ніж у чоловіків. А одна із функцій потових залоз - це якраз зволоження шкіри, завдяки чому шкіра виглядає молодшою та має кращу структуру.
 
Кровоносні судини - їхня недостатня робота також призводить до швидкого старіння шкіри. Медики довели, що у жінок кількість кровоносних судин на обличчі є значно меншою аніж у чоловіків і розташовані вони глибше. Це є ознакою недостатнього живлення шкіри обличчя жінок, адже кровоносні судини забезпечують транспортування кисню та поживних речовин до клітин шкіри, що робить її молодою та здоровою на протязі тривалого часу.  
 Схильність шкіри до регенерації з віком втрачається, молодих клітин стає все менше, захисний бар'єр шкіри тоншає і вже не так активно захищає шкіру обличчя від негативного впливу зовнішього середовища та сонячних променів. Як результат - шкіра стає більш вразливою.


 Повноцінне та збалансоване харчування є важливим чинником збереження нашою шкірою молодості. Так, регулярне вживання в їжу мононенасичених жирів (оливкова олія, арахіс, авокадо), свіжих овочів та фруктів (дуже корисні абрикос, диня)  значно сповільнює процес старіння. і навпаки, вживання м'ясних продуктів, маргарину, цукру суттєво пришвидшує появу перших зморшок. І найголовніше - це режим харчування. У кожного він свій, але він має бути!
 Перенавантаження шкіри токсинами. До чинників можуть належати агресивне навколишнє середовище, некотрольований прийом лікарських препаратів, неякісна їжа з антибіотиками, гормонами та пестицидами, часте вживання жирної їжі, вживання неякісної питної води, алкоголь, куріння. Токсини в організмі накопичуються поступово і в результаті цього шкіра перестає виконувати свою головну функцію - імунітет, здатність протидіяти агресивній дії навколишнього середовища. Від надмірності  токсинів свою пружність та еластичність втрачає і сполучна тканина. 

Агресивна дія УФ проміння пришвидшує в декілька разів старіння шкіри та підвищує ризик злоякісних утворень. УФ промені пересушують шкіру, витоншують її, а суха шкіра - це хороше підгрунтя для зморшок, особливо мімічних. Шкіра втрачає еластичність, а дрібна сітка зморшечок переходить у глибокі борозди, яким зарадити дуже складно. Поряд з тим, у шкірі на клітинному рівні під дією УФ проміння починаються незворотні процеси, порушується пігментація шкіри, з віком обличчя набирає жовтувато-попелястого відтінку, виникають ділянки гіперпігментації.


 Стрес. В останній час  - практично постійний.  Психічний та емоційний стан людини є основою її здоров'я. Стрес - це хвороба 21 століття, яка відображається не лише на нервовій системі наших клієнтів, а й на організмі в цілому: землянистий колір шкіри, сухість, шелушіння, темні кола під очима та ін. Стресові зморшки, як правило глибокі, надають обличчю клієнта виразу смутку, горя та страждань. 

 Неможливо повністю попередити процес старіння шкіри, але є ефективні способи та засоби для того, аби цей процес сповільнити. Старіти не хоче ніхто! Але й старіти треба красиво!
Лікарі-косметологи салону "Раяна" настійливо рекомендують і чоловікам, і жінкам не чекати, коли процеси старіння шкіри стануть незворотніми. Якщо в 25 років можна вірити в те, що Вас це не зачепить, то в 30 років потрібно серйозно підходити до питань профілактичного догляду за обличчям, шиєю та декольте.

Живлення, зволоження, захист від УФ проміння, кисневе насичення клітин шкіри, колагенові, антистресові процедури - усе це в арсеналі наших спеціалістів, які раді допомогти Вам, дорогі клієнти, у вирішенні Ваших проблем. 


Кожна людина індивідуальна, немає двох одинакових людей навіть серед 7 мільярдів населення нашої Землі. Так само індивідуальним є кожен організм та кожен вік, з якого необхідно розпочати доглядати за своєю шкірою. І щоб не помилитися - краще розпочати раніше. А розпочати потрібно з консультації досвідченого лікаря-косметолога. 


 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ КОРЕКЦІЇ МІМІЧНИХ ЗМОРШОК ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на будь-яку процедуру, яку порадить Вам наш лікар-косметолог, у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...