Мрія жінки – бути жінкою мрії. 
Е. Севрус Акуратно окреслені, чуттєві красиві губи - чи це не мета кожної жінки? Губи, при погляді на які зринає в пам'яті не скромна дівчинка, а мінімум Анджеліна  Джолі. А якщо власниця таких губ ще й красиво заговорить, то більшість чоловіків, навіть не вникаючи в зміст слів, чемно буде з усім погоджуватись. Причина цього феномену криється у формі губ, які допомагають з першого погляду покоряти та закохувати в себе. Природність та натуральність все частіше стають критеріями зовнішньої краси та привабливості у прихильниць ін'єкційих методик контурної пластики губ. Бажання мати об'ємні та чуттєві губи - дуже природно  як і для молодих дівчат та і для жінок, котрі помічають вікові зміни у своїй зовнішності. Адже губи можуть говорити без слів! 
 А що робити, коли матінка-природа не наділила такими чарівними устами? Невже прийдеться задовільнитися стандартною посмішкою або погоджуватися на хірургічну операцію?
 Сьогодні, на щастя, ні в одному, ні в другому немає необхідності. Цю проблему красиво та швидко вирішує контурна пластика губ, яка може збільшити губи,  чітко окреслити їхній контур, надати їм чарівливої припухлості та виразності. Навіть позбутися зморшок в кутиках губ  під силу дермальним наповнювачам чи філерам  для контурної пластики. Ефект буде помітним відразу після процедури.

 
 Спеціалісти салону працюють з філерами, які призначені власне для контурної пластики губ. Золотим стандартом  є препарати Uviderm, Sudgiderm (Франція) та Teoxsial (Швейцарія), базою яких є стабілізована високомолекулярна гіалуронова кислота. Вона має нетваринне походження, внаслідок чого препарати на дають відтогнення та алергічних реакцій. Препарати гіалуронової кислоти повністю розпадаються і виводяться з організму. Недоліком є те, що гіалуронова кислота дуже близька до нашого організму, який сам в змозі розрушити її. Чим він успішно і займається. З тієї причини ефект від процедури контурної пластики губ триватиме не довше 8-12 місяців. З іншого боку, тимчасовий ефект корекції розглядається спеціалістами як перевага, оскільки у вікових клієнтів характер корекції губ повинен переглядатися в міру прогресування інволюційних змін. У той же час молоді клієнти можуть сміливо "дотримуватися моди на губи".

Показами для контурної пластики об'ємного заповнення губ є:
✔ надто вузькі , плоскі губи у молодих дівчат;
✔ зміна контуру губ у жінок 30+;
✔ розмитий контур губ;
✔ наявність періоральних зморшок;
✔ поява кисетних зморшок ( так звані "губи курця");
✔ сухість губ;
✔ губи після травми, відновлення симетрії губ; 
✔ погіршення кровообігу в ділянці губ;
✔ виражена губопідборідна складка.

Протипоказами для проведення процедури є:
✔ системні захворювання сполучної тканини, захворювання крові;
✔ епілепсія;
✔ запальні процеси в ділянці губ ( герпес, почервоніння);
✔ вагітність та лактація.

Як проходить процедура контурної пластики губ

 Досягнення природних результатів корекції обличчя в цілому та окремих його елементів - це наше головне правило. Тому процедуру корекції губ проводять лікарі, які мають естетичний смак, глибокі знання в області анатомії, дотримуються правил асептики та антисептики, пройшли відповідне навчання. 
 На первинній консультації лікар вислуховує побажання клієнта, пропонує можливі варіанти  вирішення проблеми, цікавиться станом здоров'я клієнта, формує контур губ. За бажанням ділянку губ можна попередньо обезболити, щоб зменшити неприємні відчуття під час процедури.  
 Протягом першого дня після процедури спеціалісти салонурекомендують уникати мімічної активності та на день відкласти щирі посмішки, оскільки це може призвести до зміщення препарату. Проте, якщо зміщення все-таки відбулося, необхідно відразу звернутися до лікаря - ця справа є поправимою. Слід відмовитися від усіх косметичних та лікарських засобів на дану ділянку, окрім тих, які порадив лікар. Спати в цей день бажано на спині, щоб мінімізувати контакт обличчя та подушки. Обмежень такого плану потрібно дотримуватися 5-7 днів. На цей час необхідно відмовитися від відвідувань лазні, сауни, солярію, спортивного залу. А також від авіаперельотів, алкогольних та гарячих напитків, гострих страв. Гадаємо, що заради чудових чуттєвих губ можна ризикнути!

 Почервоніння шкіри навколо губ, набряк, болючість ділянки, інколи гематомки - це явища, які виникають як реакція на травми тканин та введення інородного тіла. Болючість при корекції губ зберігається довше, ніж при корекції інших ділянок. Дискомфорт проходить через 2-5 днів. Набряклість може зберігатися до 5-7 днів. Це нормально. Ось чому говорити про результат варто лише після 2 тижнів після корекції. Зменшити ймовірність утворення гематом можна за допомогою холодового компресу.
Найчастіше до наших спеціалістів звертаються вікові клієнти, клієнти з особливими проблемами  та молоді дівчата чи жінки, які прагнуть скорегувати певні анатомічні особливості губ (маленькі, вузькі, плоскі) або отримати губи як у Анджеліни Джолі. Ми дуже делікатно підходимо до останньої категорії клієнтів, ведемо роз'яснюючу роботу, оскільки через різні розміри та пропорції обличчя клієнт може отримати не зовсім естетичний вигляд.  

Як правильно поєднати татуаж губ з контурною пластикою губ

 На першому етапі наші спеціалісти рекомендують провести процедуру татуажу губ, а через 3 тижні (після повного відновлення після процедури) можливе проведення контурної пластики. При введенні наповнювача лікар враховує межі контуру татуажу, якщо вони задовільняють клієнта. Варто знати, що при введенні філера знижується яскравість пігменту через механічне розтягнення тканин губ. Докорекцію татуажу правильно робити після контурної пластики приблизно через 3-4 тижні. 

 

 


Проведення інвазивних процедур часто викликає герпес. З профілактичною метою спеціалісти рекомендують за два дні до процедури контурної пластики губ  та протягом п"яти днів після процедури пройти курс противірусної терапії.


 

ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ ГУБ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на дану процедуру у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

 

Додати коментар

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...