Зморшки повинні бути лише там, де була посмішка.
Марк Твен

Що таке мімічні зморшки? Все дуже просто: це зморшки, які виникають внаслідок скорочень лицевих м'язів. Наше обличчя є виразником наших емоцій, адже ми можемо радіти, сумувати, дивуватися, сміятися. Без емоцій ми не були б людьми. Природа влаштована так, що жінки виражають свої емоції яскравіше та активніше, тому й м'язи скорочуються значно частіше. Разом з тим, кожна людина прагне залишатися молодою і красивою. Однак дзеркало показує зовсім інше: носогубні складки, "гусячі лапки", зморшки на переніссі, складки на чолі, кисетні складки на верхній губі. 
Мімічні зморшки виникають як результат постійного мимовільного скорочення  мімічних м'язів, які формуються ще в молодому віці як наслідок генетичної спадковості або підвищеної емоційності. Можна зустріти сьогодні багато молодих людей у віці до 30-ти років, яких турбує висока активність мімічних м'язів, що викликає появу зморшок на обличчі.
Мімічні та вікові зморшки - це різні речі. Якщо вікові зморшки з'являються після 30-ти років, то мімічні зморшки можуть бути в людей у значно молодшому віці. 
Сьогодні і чоловіки, і жінки можуть виглядати значно молодше свого віку. Для цього їм буде потрібно 10-20 хвилин, що можна зробити і під час обідньої перерви. Ін'єкції препаратів Dysport (Діспорт)  або Botox (Ботокс) - це сучасний і найпопулярніший метод безопераційної корекції мімічних зморшок! 
Заблокувати появу мімічних зморшок допомагає ботулотоксин типу А, очищений природний протеїн, який має властивість розслабляти мімічні м'язи обличчя. Найвідомішими у світі препаратами для корекції зморшок вважають Dysport (Франція, Ipsen)  або Botox ( США, Allergan).


    МЕХАНІЗМ ДІЇ

Механізм дії пов'язаний з тривалою блокадоюпередачі імпульсів від нервових закінчень до м'язевих волокон, що сприяє стійкому локальному розслабленню мімічних м'язів, а в кінцевому результаті  - до зникнення чи зменшення мімічних зморшок. 

 

ЦЕ ПОТРІБНО ЗНАТИ:
✔ дрібні зморшки зникають у 100% випадків;
✔ глибокі мімічні зморшки та складки - у 70% випадків.

Ін'єкції ботулотоксину типу А з метою боротьби з мімічними зморшками є серйозною лікувальною процедурою, яку у нашому салоні проводять виключно лікарі-косметологи та лікарі-невропатологи, що пройшли спеціальне навчання і мають спеціальний дозвіл. Перед початком процедури обов'язково проводиться консультація лікаря, в ході якої вислуховують побажання клієнта, розповідають клієнту про цілі ін'єкцій та очікувані результати, виясняють протипокази та можливі ускладнення. В кінці консультації попросять підписати Інформаційну згоду на проведення процедури. 
 Міміка після проведення процедури блокування мімічних зморшок не пропадає, як люблять стверджувати скептики, а просто стає спокійною та контрольованою. Обличчя не перетворюється в маску, не втратить своєї виразності, Ви і надалі будете посміхатися, хмуритися, дивуватися. Тільки на чолі зникнуть поперечні зморшки, на переніссі - глибокі складки, біля очей - "гусячі лапки", а між носом та кутиками губ - "зморшки маріонетки". Шкіра буде світитися здоров'ям та молодістю!

 

Покази для застосування:
✔ зморшки міжбрів'я;
✔ "промінці сміху" навколо очей;
✔ косі зморшки на бокових поверхнях спинки носа;
✔ опустити крила брів;
✔ підняти кутики рота;
✔ згладити "кисетні" зморшки над верхньою губою.
Нові методики, по яких наші лікарі проходили навчання, дозволяють працювати з нижньою частиною обличчя, шиєю, овалом обличчя, носогубними складками, а також зморшками навколо рота ("губи курця").


 РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ:
✔ категорично забороняється торкатися місць проведення ін'єкції та масувати їх;
✔ на протязі 4-ох годин знаходитися у вертикальному стані;
✔ на протязі доби після ін'єкції потрібно постійно напружувати;
✔ протягом тижня після процедури бажано не вживати алкоголь;
✔ протягом перших двох тижнів виключити прийом гарячих ванн, сауни, лазні, масажу, солярію.
 Косметичний ефект від ін'єкцій в м'язи, які є причиною формування глибоких мімічних зморшок, клієнт відчуває на 14-15 день після процедури. Стійке тривале розслаблення напружених мімічних м'язів, яке виникає після ін'єкцій ботулотоксину, приводить до розгладжування шкірних складок та зникненню зморшок, дає можливість клієнту навчитися контролювати вираз свого обличчя. При цьому у м'язах не проходить дистрофії, зберігається кровопостачання, поступово відновлюється іннервація.
 Для досягнення стійкого тривалого ефекту потрібно зробити 3-4 ін'єкції з проміжком 4-6-8 місяців.


Переваги застосування препаратів Dysport (Діспорт)  або Botox (Ботокс):
✔нехірургічний спосіб;
✔ефективне усунення мімічних зморшок;
✔процедура займає до 15-20 хвилин;
✔результат помітний через 2-3 дні;
✔добре переноситься та не викликає серйозних ускладнень;
✔простота методу - внутрішньом'язеві та підшкірні ін'єкції;
✔для підтримання постійного ефекту достатньо 2 ін'єкцій на рік.


Сама процедура займає 10-15  хвилин.
Повторний огляд є обов'язковим з метою можливої  докорекції зморшок для красивого естетичного вигляду, який приходиться на 14-15 день після процедури.


Отримати консультацію нашого спеціаліста можна, направивши листа з фотографією на адрес Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою "консультація". 

 

ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ КОРЕКЦІЇ МІМІЧНИХ ЗМОРШОК ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на певну процедуру у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

 

 

Додати коментар