Гріх, якщо жінка, виглядає менш красивою, ніж могла би бути.
М. Сервантес

 Компанія MESOESTETIC (Барселона, Іспанія) на світовому косметичному ринку є однією із найуспішніших. Серед її препаратів для біоревіталізації, мезотерапії та омолоджуючих програм ми вибрали для наших клієнтів хімічні пілінги для вирішення найрізноманітніших проблем шкіри обличчя, з якими звертаються до нас наші клієнти. Високотехнологічні передові медичні засоби займають провідні позиції у світі інновацій вже протягом трьох десятиліть. У косметиці MESOESTETIC використовують натуральні інгредієнти, які ефективні та безпечні для здоров'я, відповідають золотим медичним стандартам. Максимізація якості кожного складника препаратів дозволяє досягати глобальних результатів, вирішуючи різні естетичні проблеми шкіри: гіперпігментацію, ознаки кожної стадії старіння шкіри, акне та постакне, купероз та інші.


Наші лікарі-дерматокосметологи недаремно обрали хімічні пілінги MESOESTETIC. У цій косметиці для кожного типу шкіри та успішного вирішення різних проблем клієнтів чітко розроблені препарати та прописані протоколи проведення кожної процедури. Продукція  MESOESTETIC у салоні представлена поверхневими пілінгами молочної, саліцилової та мигдалевої кислоти, також комбінованими та серединними пілінгами для обличчя.

Пілінг молочної кислоти різної концентрації допомагає нашим фахівцям вирішити проблеми зволоження та омолодження шкіри. Саліциловий пілінг допомагає ефективно вирішити захворювання вугрового висипу на обличчі. Мигдалевий пілінг - це вирішальний чинник на шляху боротьби із фотостарінням , акне та постакне. Окрім того він спеціально розроблений для чутливої шкіри. Це чи не єдиний пілінг, процедури якого можна проводити влітку, при умові хорошого захисту від ультрафіолету. 


 
Пігментація шкіри - третя після акне та фотостаріння шкіри проблема, з якою звертаються клієнти до наших лікарів. У процедурах для освітлення шкіри обличчя вони використовують хімічні пілінги Melanostop peel або Mesopeel Azelan. 

Добре у роботі косметологів зарекомендував себе омолоджуючий, регенеруючий, зволожуючий пілінг Джеснера Mesopeel Jessner Modificado.
Дані фруктові або кислотні пілінги є ефективними засобами профілактики передчасного старіння шкіри чи вугрового висипу на ній. Процедури хімічних пілінгів MESOESTETIC, що представлені у нас в салоні "Раяна" носять індивідуальний характер і підбираються для кожного клієнта відповідно до його проблем. Як вибір певної кислоти, так і тривалість процедури проводяться, виходячи із стану шкіри клієнта.

 
 Родзинкою пілінгу MESOESTETIC є наявність у кожному з них великої кількості мікроелементів, вітамінів, цукрів та рослинних гормонів. Такий склад чинить активний вплив на шкіру обличчя, розгладжує мімічні дрібні зморшки, повертаючи обличчю молодість та свіжість. Хімічні пілінги є дуже популярними в салоні, оскільки при систематичному використанні дають чудові результати. До складу пілінгів входять компоненти, які не травмують шкіру обличчя. Про проведену процедуру нагадує лише свіжий вигляд обличчя. Спеціалісти салону "Раяна" радять перед тим, як Ви вирішили записатися на процедуру хімічного пілінгу, обов'язково прийти на консультацію, на якій лікар розповість Вам про передпілінговий догляд - важливу передумову кращого результату після проведення процедури хімічного пілінгу. 


Пам'ятайте, що хімічні пілінги слід проводити лише у косметичних кабінетах і під чітким керівництвомхорошого лікаря-дерматокосметолога, який підбере попередні та наступні засоби для догляду за обличчям.
А професійні пілінги MESOESTETIC допоможуть добитися Вам чудового результату!


 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ ХІМІЧНОГО ПІЛІНГУ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на окрему процедуру чи курс процедур у салоні "Раяна"!


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

 

Додати коментар

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...