Мої ноги зовсім не такі красиві, як ви думаєте.
Просто я знаю, що з ними робити.
Марлен Дітріх.

 Шугаринг - це більше, аніж цукрова епіляція. Це прекрасний та вишуканий догляд за тілом, який відразу сподобається Вам та Вашій шкірі! Він прийшов до нас із далекого Сходу, тому часто шугаринг називають "цукровою" або "персидською" епіляцією.
 Причина такої шаленої популярності цукрової епіляції доволі проста. Полягає вона у своїй багатофункціональності: м'який пілінг, зволожуючий догляд, масаж тіла, епіляція та гарний результат, який Вас просто здивує. А ще: Ви відчуватимете себе зовсім по-іншому, аніж після воскової епіляції! З упевненістю можна сказати, що в наш час високих технологій багато клієнтів вибирають косметичні засоби, що містять природні компоненти, а перевагу надають ручному масажу. Шугаринг поєднує природні компоненти і ручний масаж.  

 Сутність процедури полягає у видаленні небажаного волосся за допомогою теплого цукрового сиропу, основним компонентом якого є цукор у вигляді карамельної пасти. Для роботи цукрова паста розігрівається до температури тіла, що виключає появу опіків та розширених судин, а також дає можливість наносити її на одну і ту ж ділянку декілька разів при потребі. Помірна температура дозволяє робити шугаринг у зонах з розширеною капілярною сіткою, при варикозному розширенні вен, цукровому діабеті, що є неможливим при роботі з гарячим воском. 
 Масаж тіла, який виконується під час процедури, подобається всім без вийнятку. Це принципова відмінність шугарингу від інших видів епіляції. Завдяки унікальній техніці нанесення, основою якої є "вмасовування" цукрової пасти в шкіру проти напряму росту волосся, проходить глибоке проникнення препарату в устя фолікула, волосина рівномірно обволікується по всій довжині. Це дозволяє легко, комфортно і з максимальним результатом видалити небажане волосся на різних ділянках тіла.
 

 При правильному проведенні протоколу процедури "шугаринг" цукрова паста:
✔не травмує живі клітини шкіри;
✔видаляє лише волосся та ороговілі клітини;
✔знімає набряки, посилює кровообіг; 
✔дає хороший лімфодренажний ефект. 


 Для виготовлення пасти використовують 100% натуральну формулу з води, яка проходить багатоступеневу очистку, глюкози та фруктози. Паста не містить фарбників та хімічних добавок. Тому, як правило, після шугарингу не буває почервонінь на шкірі, відсутні подразнення під час процедури, а глюкоза та фруктоза, маючи яскраво виражену зволожуючу дію, стримує вологу у поверхневому шарі шкіри та сприяє глибокому її зволоженню. Шкіра виглядає гладкою ша шовковистою. Процедура гіпоалергенна для будь-якого типу шкіри, навіть для найчутливішої.
 Завдяки еластичності цукрової пасти епіляція практчно неболюча, а довжини 2-3 мм не дуже жорсткого волосся достатньо для того, щоб якісно провести процедуру. Для першої процедури шугарингу рекомендується довжина волосся 5 мм, а для наступних може бути 1-3 мм. Процедура шугарингу охоплює видалення всіх видів волосся, від пушкових до жорстких на всіх ділянках тіла без вийнятків. 
 Особливістю проведення процедури "шугаринг" на відміну від інших видів епіляції є те, що видалення волосся проходить по напряму пророднього росту волосся. Це дає максимальну можливість видалити волосся з коренем, не викликаючи запальних процесів. Ця техніка попереджує обламування  та деформацію волосся, що тягне за собою вростання волосся. Маючи певні навики, наші спеціалісти видаляють і врослі волосини, шляхом послідовного видалення шарів ороговілих клітин. 

 Якщо клієнт обрав саме цукрову епіляцію, то бажано щоб дана процедура не переривалась іншими видами епіляції. У такому випадку темп росту волосся зменшується приблизно в 3-4 рази. Зрештою, як і при інших видах епіляції, волосся з часом стає більш світлішим та тоншим, а в декотрих випадках і повністю припиняється. Практично це дозволяє уникнути такого неприємного ефекту "їжачка" в період між процедурами.

 


 Завдяки видаленню волосся за напрямом їхнього росту, маючи можливість видаляти найкоротші волоски, цибулини яких знаходяться в стадії розвитку, збільшується стадія відновлення волосяного фолікула, що пролонгує ефект епіляції. Тривалість ефекту складає приблизно двадцять днів і більше.

Важливим аспектом є асептичність процедури. Цукор - хороший антисептик з високою концентрацією глюкози і фруктози, який  не дозволяє розмножуватися мікроорганізмам і виключає ризик запалення ділянок шкіри.
 Протипокази до проведення процедури шугарингу: гострі та хронічні захворювання шкіри, інфекційні захворювання, доброякісні шкірні утворення на місці проведення процедури (папіломи, бородавки, родимки), тромбофлебіт в ділянці епіляції, значне зниження згортуваності крові. З великою обережністю дозволяється робити цукрову епіляцію при вагітності..

 


 Спеціалісти салону "Раяна"  рекомендують на протязі 2-4 днів після процедури з метою профілактики не піддавати шкіру прямій дії УФ променів: не відвідувати солярій чи засмагати.


 Як і епіляцію воском, шугаринг не можна назвати приємною процедурою, особливо на перших двох сеансах. Але, як відомо: краса вимагає жертв! Боятися не варто, серйозних жертв приносити не треба буде. Але варто знати, що перші два сеанси будуть болючі, потім волосини стануть тонкими, а цибулинки - слабшими. Тоді шугаринг стане практично неболючим.  На відміну від лазерної епіляції при шугарингу волосяні фолікули не знищуються і через певний час волосини будуть проростати, але з меншою інсенсивністю та кількістю. 

 Переваги шугарингу: попри хороший лімфодренажний масаж та гладку рівну шкіру, залишки цукрової пасти легко можна змити водою. Цукрову епіляцію можна проводити на будь-якій ділянці тіла (від брів до ділянки бікіні). Ця методика використовується не лише для естетичного чи косметого догляду, вона також  популярна при виконанні креативних та художніх робіт бікіні-дизайну.

 


 Абсолютно гладка та чиста шкіра зробить Ваш вибір на користь шугарингу. Насолоджуйтесь! Все буде гладко!


ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ ШУГАРИНГУ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру шугарингу у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

 

Додати коментар

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...