До неподобства ще можна звикнути, до неохайності - ніколи!
Коко Шанель

 Часи міняються, міняються ідеали краси. Та питання видалення небажаного волосся залишається таким же гострим як і дві-три тисячі років тому назад. І взагалі: хто придумав цю процедуру - видалення волосся? Мабуть це зробили чоловіки через те, що їм доводиться голитися кожний день (чомусь вони вважають гоління верхом своїх страждань). Та ситуація вирівнюється: і чоловіки також починають звертатися за допомогою до косметологів з питань позбавлення небажаного волосся. 
 Проблема видалення небажаного волосся і у жінок, і в чоловіків вирішується двома шляхами: депіляцією та епіляцією. І не слід їх змішувати!
 Депіляція - це гоління, при якому видаляється лише стержень волосся, який знаходиться на поверхні шкіри. Волосяний фолікул при цьому ми не зачіпаємо. Відповідно через кілька днів такий клієнт буде переживати неприємний ефект "їжачка", адже волосина дуже швидко відростає.
 Епіляція - це видалення волосся з коренем, при якому пошкоджується фолікулярний апарат, що дає шанс з часом припинити ріст волосся взагалі або суттєво зменшити його інтенсивність росту.

 Тобто, депіляція - це тимчасово, а епіляція - майже назавжди. Отже, гоління, воскова епіляція, креми-депілятори, шугаринг - це депіляція, хоча часто на прилавках магазинів ми бачимо епілятори , а не депілятори. Але справа не в тому, Головним є те, щоб клієнт, прийшовши на процедуру епіляції чи депіляції  в наш салон, вийшов задоволений будь-яким видом процедуриї, які практикуються нашими спеціалістами і який обере він сам. 

Історія депіляції зародилася дуже давно...

 

 У Древньому Єгипті жінки голили зайві волосини
гостро заточеними предметами - щось на зразок сучасної бритви.

 

 У Древньому Римі небажане волосся видаляли за допомогою нитки,
яку накручували на волосину і різко виривали.
Саме так влаштований механізм сучасного елетричного депілятора.
 Клеопатра та Нефертіті  першими почали
використовувати процедуру шугарингу.
В той час вони наносили на тіло маску з
меду, воску та трав'яних настоїв.
 У 14 столітті на Сході були започатковані воскові смужки та депіляційні креми - у східних красунь було чимало часу для придумування способів, щоб зробити своє тіло абсолютно гладким та оксамитовим. А нагорода була великою - ніч із султаном! Використовували красуні і звичайний пінцет, яким заставляли бідних служанок годинами "працювати" над ненависними волосками.

З того часу на протязі сотень років небагато пройшло змін у депіляції тіла. З іншого боку, технічний прогрес не став осторонь цієї проблеми - з'явилася чудова нагода не лише поголити небажані волосини, а позбутися їх назавжди або на тривалий час. Наступила ера епіляції!

Ще у 1896 році могла з'явитися епіляція, коли німецький лікар Фрейнд запропонував для видалення волосся рентгенівські промені. Але тоді геніальна думка пропала задарма. Наприкінці 19 століття розпочалася ера електроепіляції, яка вдосконалювалася протягом всього століття і яка успішно перейшла у 21 століття. Суть електроепіляції полягає в тому, що у волосяну цибулину вводиться тоненька голка-електрод, яка "вбиває" корінь волосини. Ця процедура представлена у нашому салоні також.

 

 

 Наприкінці 20 століття нас потішили лазерною епіляцією, яка швидко знайшла своїх поціновувачів. Проте і в даній процедурі знайшлися мінуси: певна болючість, власницям смуглої шкіри та пушкового волосся вона не підходить категорично, погано справляється із сивим волоссям. Процедура лазерної епіляції також проводиться у нашому салоні. І щораз більший запис свідчить, що популярність її зростає. Кажуть, що в Європі входить в моду ензимна епіляція... Кажуть, що зовсім не боляче!

 В сучасній косметології існує багато видів епіляції та депіляції. Однак, не варто обнадіюватися: щоб отримати гладеньку шовковисту шкіру - процедуру слід пройти до 10 разів. Будь-який вид епіляції вимагає мужності, терпіння та певних коштів. А окремим клієнтам вони взагалі протипоказані. 

 


Звичайно різниця між епіляцією та депіляцією є, але вона більш теоретична. Це вам, дорогі клієнти, вирішувати: періодично ходити на процедури депіляції чи, переживши 6-10 разів больові відчуття, практично назавжди вирішити проблему небажаного волосся.
Розпочніть шлях до вдосконалення гладенької своєї шкіри вже сьогодні!


 

 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ ДЕПІЛЯЦІЇ ЧИ ЕПІЛЯЦІЇ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру чи курс процедур  у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

 

Додати коментар

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...