"У жінки мають бути красивими дві речі - це погляд і губи."
( Мерилін Монро )

     Виглядати завжди чудово - це нелегке завдання Щодня жінки тратять до години на вдосконалення своєї зовнішності. На даний час технології дозволяють цю щоденну процедуру спростити.
     Лишень згадайте, скільки часу вранці займає у Вас якісний і красивий макіяж. А тепер уявіть, що Ви позбавлені необхідності щоранку а потім і напротязі днянаносити помаду на свої губки. І це не фантастика! Це всього лиш татуаж губ, який виглядає природно, а губи стають виразними і привабливими.
     Перші згадки про щось таке, що нагадує сучасний татуаж з'явилися ще дві тисячі років тому назад. В Китаї  майстри старалися малювати на шкірі жінок лінії, щоб скрити відсутність брів чи повік. Для цього вони використовували мікроскопічну голку, яку поміщали в бамбукову палицю та рослинні фарбники.
     З тих пір чимало чого змінилося. На початку 80-их років минулого століття на з"їзді косметологів у Нью-Йорку була вперше запропонована процедура сучасного татуажу губ.     ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ТАТУАЖ ГУБ?


Дана косметична послуга дуже популярна серед жінок, які прагнуть вдосконалювати свою зовнішність. Серед переваг процедури татуажу губ:
✔  татуаж допомагає виправити форму та розмір губ, надасть їм виразності та яскравості;
✔  ця процедура допоможе скрити різного роду шрами та дефекти;
✔  підійде клієнтам, які мають алергію на декоративну косметику.

     Татуаж губ - це свого роду тату, яке виконано іншим способом та іншими матеріалами. На відміну від тату, татуаж виконують натуральними фарбникам які вводять за допомогою тонкої голки у верхні шари епідермісу. У природних фарбників немає ні ароматизаторів, ні консервантів, ні інших добавок штучного походження. Тому при процедурі татуажу губ виключені алергічні реакції.
     Сучасне обладнання, що використовується в нашому салоні робить дану процедуру практично безкровною, швидкою та не дуже болючою. При процедурі татуажу губ наш спеціаліст не лише узгодить з Вами майбутню форму Ваших губ, прорисує їх, а й обов"язково обезболить потрібну ділянку.  Процедура татуажу губ є все-таки достатньо болючою порівняно з іншими ділянками, тому анестезія дозволить звести больові відчуття до мінімуму. Всі інструменти які використовує наш майстер для татуажу губ стерильні, а голки для татуажу тільки одноразові.


ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ!


На даний час існує кілька методик виконання процедури татуажу губ, кожна з яких має свій результат в залежності від побажань клієнта.


    1. Татуаж губ з розтушовкою найбільш витребуваний вид татуажу губ. Оскільки він дозволяє досягнути симетрії та чітких ліній. Завдяки розтушовці та м'якому розподілу фарби по всій поверхні губ, контур не буде виглядати окремою лінією Губи будуть виглядати дуже природно. Разом з тим, дана методика дозволяє змінити форму та об'єм губ, використовуючи так звані "бліки", які виконуються за рахунок використання різних відтінків фарби. Так наш спеціаліст на контур використовує фарбу насиченішого кольору, а розтушовку проводить фарбою слабших відтінків.


  2. Татуаж контуру губ з частковою розтушовкою. Цю методику використовують тоді, коли потрібно зробити губки візуально об'ємніші, але зберегти їхній природний колір. Такий ефект досягається за рахунок нанесення яскравішої фарби по контуру, який розтушовують лише на кілька міліментрів вниз. Кутики губ заповнюють повністю тим самим пігментом, зменшуючи його по напряму до середини губи, яку зафарбовують світлішим пігментом. Таку методику часто рекомендують тим клієнтам, які вже робили татуаж губ раніше, і прийшли на нову корекцію. У таких випадках татуаж роблять поверх існуючого, але вибирають фарби яскравіших відтінків.
 

   3. Татуаж-контур губ. Ця методика проведення процедури є найпростішою і найдешевшою. Губи виглядають так, наче їх просто підвели олівцем. Контур можна зробити дуже тоненьким, або і більш помітним (до 2 мм). Така методика підійде тим клієнтам, які задоволені формою своїх губ, але їм потрібний лише чіткий контур.
 

   4. Світлий кайал. Це нова методика, яка полягає у профарбовуванні світлої лінії по контуру губ та шкіри під і над ним. Ефект чудовий! губи виглядають об"ємними та рельєфними.


ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ:


✔  після процедури губи набрякнуть, трішки почервоніють - це нормально;
✔  на другий день після процедури з"явиться кірочка, яку ні в якому разі не можна здирати. Вона сама зійде через кілька днів;
✔  двічі на день потрібно змащувати губи та ділянку навколо губ маззю, яку порекомендує майстер;
✔  загоєння після процедури триває близько 10-14 днів;
✔  в залежності від типу шкіри та індивідуальних особливостей татуаж губ поновлюють через кожні 3-5 років;
✔  щоб запобігти появі герпесу на губах після процедури варто напередодні процедури татуажу випити таблетку герпевіру або ацикловіру;
✔  якщо герпесом організм реагує часто, то варто пропити герпевір чи інший його аналог протягом 7-10 днів, бо методика проведення процедури передбачає багато поверхневих вколів, що може привести до загострення герпесу;
✔  за два дні до процедури варто відмовитись від прийому препаратів, що знижують згортуваність крові (н-д, аспірину);
✔  в день проведення процедури забороняється прийом алкоголю. Не рекомендуються заняття спортом;
✔  якщо Ви відчуєте сухість шкіри, то варто придбати крем "Бепантен Плюс" і змазувати пошкоджену ділянку тонким шаром крему;
✔  на протязі тих днів, коли йде загоювання, категорично не можна облизувати губи, наносити на них декоративну косметику, чіпати руками;
✔  якщо виникли будь-які запитання - телефонуйте нашому спеціалісту;
✔  два тижні після процедури не відвідувати сауну, лазню, басейн;
✔  через 3 тижні оцінити по-справжньому отриманий результат, передзвонити нашому майстру і записатися на корекцію.

     При виборі майстра велику увагу клієнти звертають на досвід роботи. Хороший спеціаліст  перш ніж якісно провести саму процедуру татуажу, має підібрати і запропонувати такий  його вид, який ідеально підійде клієнту, скриє недоліки (якщо вони є), підкресливши їхню красу.
     Наш майстер татуажу має 15 років досвіду роботи в даній області. Світлана не лише оточить Вас увагою, але й пояснить всі за проти даної процедури, розповість як доглядати за губами після татуажу, для чого потрібна корекція, запропонує кілька можливих варіантів для Ваших губ, з яких Ви виберете найбільш оптимальний. Тільки такий підхід і приводить до хорошого результату.ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ ТАТУАЖ ГУД ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру у салоні "Раяна"!


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом.

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом,
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...