"Що робити, коли твій коханий захотів витерти сльози,
а випадково витер брови?"


     Сьогодні в тренді природність. Тому індустрія краси пропонує прекрасній статі величезний арсенал косметичних засобів та процедур для створення власного незабутнього образу. Проте короткочасна краса наших клієнток влаштовує все менше, а бажання виглядати чудово і вдень, а тим більше і зранку веде  наших дорогих "амазонок" на процедури татуажу губ, повік та брів. Та якщо татуаж повік робити бояться більше клієнток, татуаж губ болить більше, то татуаж брів - в сам раз!
          Мало кого природа нагородила бровами ідеальної форми. Часто є проблеми із нерівномірним ростом волосків, або ж кольором геть не вдалися, або ж на брові появився шрам і утворився рубець. Ці питання виправить татуаж брів - достатньо проста процедура, яка триватиме близько години. Це при умові, що клієнт не захоче "ідеальних брів". Адже існує величезна кількість нюансів у формі та кольорі брів.
     Брови мають робити обличчя гармонійним, надавати йому потрібного виразу та відображати жіночу індивідуальність. Тому, якщо у Вас немає впевненості, що саме Вам потрібно, або ж Ви татуаж брів робите вперше - краще попередньо сходити на професійну корекцію форми брів та пофарбувати їх у майстра, який за Вашими планами робитиме Вам згодом татуаж.


ЦЕ ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ

      Під час проведення процедури татуажу, обов'язково майстер підніме питання не лише форми, а й кольору брів. Зазвичай, вибір пігменту для татуажу брів для кожного конкретного клієнта проходить шляхом змішування двох або більше кольорів, при якому обов'язково враховується колір шкіри та волосся клієнта.
     Шатенкам і світлошкірим брюнеткам наш спеціаліст порекомендує різні відтінки з шоколадної гами. Блондинкам - із світло-коричневої гами, що на 2-3 тони темніше волосся.
     Брюнеткам із смуглою шкірою підійде темний коричневий, але не власне чорний (він використовується лише при татуажі повік). Русявим клієнтам найкраще підійдуть тони з попелястим відливом, а риженьким - золотисто-каштанові або теракотові кольори. До сивого волосся наших клієнтів ми рекомендуємо  коричневий та сірий. Також слід враховувати і колір очей. Широка палітра кольоів дозволяє підібрати такий відтінок, який буде одночасно і контрастним, і природним.

 
ВАРТО ПАМ'ЯТАТИ:

✔  якщо Ви захочете радикально змінити колір волосся, то спочатку подумайте і про брови, оскільки може порушитися кольорова гармонія макіяжу;
✔  якщо Ви користуєтеся окулярами - не забудьте взяти їх з собою, щоб Ви і майстер оцінили ескіз брів з окулярами і без них.


Татуаж брів загалом покликаний підкреслити природну красу, привернути увагу до очей, зробити їх виразнішими, а обличчя - молодшим.Існує кілька видів татуажу брів, які відрізняються технікою виконання та використовуваними матеріалами.


 Волосковий татуаж брів - найбільш поширена і найприродніша техніка татуажу брів. Його популярність полягає в тому, що брови виглядають природно. При застосуванні європейської техніки прорисовування волосків іде в одному напрямі, вони мають однакову довжину і товщину, однаковий напрям росту. Якщо ж застосовується східна техніка, то певна частина волосків прорисовується в неправильному напрямі, з метою створення натурального візуального ефекту. При волосковому татуажі використовують два і більше відтінки кольору, розтушування, різні методики укладання. 
 УВАГА! Методика прорисовування, коли татуйовані волоски починаються від нижньої межі брови, йдуть вгору і наверху заокруглюються по напряму до кінчика брови вже неактуальна!
           Пудрове напилення брів - це техніка легкого розтушовування, яка створює ефект розтушованого олівця. В результаті брова не має чітких контурів та виглядає дуже натурально.     
     Ще однією технікою є об'ємна техніка (3D - ефект). Це справжній порятунок для тих, кого природа обділила густими виразними бровами. Дана методика дає можливість створити оптичну картинку, яка досягається за рахунок використання одразу декількох кольорових пігментів та кількох бліків.

ПІСЛЯ ТАТУАЖУ БРІВ НЕОБХІДНО:

✔  знати, що колір брови буде здаватися надто яскравим, а шкіра навколо брови буде набряклою та червоною. Це нормально. Ці незручності пройдуть через 1-2 дні;
✔  на обробленій ділянці буде з'являтися "цукровиця", її слід промокувати розчином 0,05% хлоргексидину або 0,01% мірамістину 4-5 разів на день;
✔  дуже делікатно поводитися з кірочками, які теж промокувати вищезазначеними розчинами. Кірочки виконують функцію "природньої пов"язки" - під ними проходить загоювання пігменту. Чим пізніше відійдуть кірочки - тим краще (приблизно це 5-7 днів);
✔  якщо Ви відчуєте сухість шкіри, то варто придбати крем "Бепантен Плюс" і змазувати пошкоджену ділянку тонким шаром крему;
✔  на протязі 5-7 днів, коли йде загоювання, категорично не можна мочити брови, наносити на них декоративну косметику, чіпати руками;
✔  якщо виникли будь-які запитання - телефонуйте нашому спеціалісту;
✔  два тижні після процедури не не відвідувати сауну, лазню, басейн;
✔  обов'зково користуватися 2-3 тижні сонцезахисним кремом, якщо Ви зробили татуаж брів влітку;
✔  через 3 тижні оцінити по-справжньому отриманий результат, передзвонити нашому майстру і записатися на корекцію.ЧИ МОЖНА ЗРОБИТИ ТАТУАЖ БРІВ НА ТИХ ДІЛЯНКАХ, ДЕ ЇХ ЗОВСІМ НЕМАЄ?

     Звичайно можна на тих ділянках, де відсутній природний ріст волосин зімітувати їх наявність. Найкраще для цього підійде волоскова техніка татуажу брів. Таке частіше трапляється при коротких бровах. Можна зробити татуаж і при повній відсутності брови, проте в таких випадках про природність вже йти мова не буде. А взагалі - все, що можна намалювати олівцем, можна зробити з допомогою татуажу. Але краще і надовго!

 
     НАША ПОРАДА: якщо Ви жодного разу не робили татуажу жодної ділянки, то почніть краще із татуажу брів. Болючість в цій ділянці найменша, тому її за згодою клієнта ми можемо проводити і без обезболення. А після того, коли Ви переконаєтесь у класності нашого спеціаліста, Вам буде набагато легше довірити йому свої губи та повіки.
     Шкода, безумовно, що татуаж брів не може триматися вічно. АЛЕ: мода мінлива, і через кілька років форма брів, про яку мріють мільйони жінок сьогодні, стане вже неактуальною. ЯК ЗРОБИТИ ТАТУАЖ БРІВ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру у салоні "Раяна"!


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом.

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом,
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...