"Мій секрет поповнення енергії: чим більше витрачаєш -тим більше отримуєш.
І макіяж - це перше, на що я витрачаю енергію вранці."
(Демі Мур)

 

Мікроблейдинг (від англ. Microblading – «мікролезо») брів – це відносно нова техніка прорисовування найтонших волосків в зоні брів. Ще його називають ручне мікропігментування або реконструкція брів 6D. У процедурі мікроблейдингу використовують інструмент, що зовні нагадує шарикову ручку, в яку вставляються насадки у вигляді поского леза, яке складається із великої кількості мініголок. Це дозволяє майстру прорисувати настількі тонкі лінії, які неможливо відрізнити від справжніх волосинок.

  Переваги процедури мікроблейдингу:

 в даній техніці відсутня вібрація, що зводить до нуля травматизацію шкіри;
✔ суттєво зменшується термін загоєння;
✔ пігмент не проникає глибоко, що робить вигляд брів дуже природним;
✔ клієнт отримує дуже природну брову.


   

  Поряд з перевагами мікроблейдинг має ряд недоліків, про які потрібно знати клієнту:

 на відміну від класичного татуажу, коли брову можна намалювати в потрібному місці (а таке трапляється), мікроблейдинг орієнтований на природні дані;
✔ при мікроблейдингу пігмент тримається менше (до 10-14 місяців), термін індивідуальний і залежить від особливостей шкіри;
✔ колір пігменту буде поступово вигорати і розпливатися;
✔ варто знати, що мікроблейдинг - це бережлива процедура з нетривалим ефектом;
✔ якщо ж процедура сподобалася, то повторювати процедуру для красивого естетичного вигляду потрібно 1 раз на рік.
✔ тривалість процедури приблизно від 40 хвилин до 2 годин, залежно площі прорисовування.     Протипокази для проведення процедури мікроблейдингу:

 шкіра, яка схильна до колоїдних рубців;
✔ клієнти, які хворіють на цукровий діабет;
✔ клієнти, у яких є проблеми із згортуваністю крові;
✔ запальні захворювання шкіри.

 


Як проходить процедура мікроблейдингу?

     Спочатку майстер вислуховує побажання клієнта. Потім прорисовує форму олівцем та узгоджує з клієнтом. Це може зайняти доволі багато часу, адже контур, який стане основою брів - це надовго. Також майстер підбирає з клієнтом потрібний колір пігменту. Після цього майстер наносить місцевий анестетик і майстер приступає до прорисовування волосинок за допомогою найтоншої одноразової голки.

     Не варто турбуватися, коли брови після процедури здаватимуться затемними. Після повного загоєння інтенсивність кольору зменшиться на 30%.  Через 4-6 тижнів слід обов'язково прийти на корекцію, яку ні в якому разі не можна проігнорувати. Трапляються випадки, в силу індивідуальних особливостей організму, що після першої процедури пігмент вимивається достатньо сильно.      Ще одним важливим аспектом, який турбує багатьох жінок,  - можливі шрами після процедури. Їх не буде, якщо після процедури мікроблейдингу дати шкірі повністю загоїтися. Відразу після процедури можливий незначний набряк обробленої зони, але вже на наступний день він проходить безслідно. У перші дні на шкірі утворюються шкірочки, які ні в якому разі не можна здирати - це може призвести до утворення рубців. Період повного загоєння триває від 7 до 10 днів.

   Протягом першої доби рекомендовано навіть не вмиватися. Варто відмовитися від відвідування сауни, лазні, солярію до повного загоєння. Рекомендуємо також відмовитися від купання у басейнах, а також від серйозних фізичних навантажень. Кожного дня Вам слід обробляти ділянку маззю "Бепантен", "Пантенол" чи іншим аналогом, який запропонує майстер в період з 3-го по 5-ий деньпісля процедури два рази на день. Протягом першого місяця після процедури не рекомендовано робити хімічні пілінги.


     Мікроблейдинг брів – метод, який ідеально підходить для тих, хто має занадто рідкі і тонкі брови і хоче таким чином поліпшити контур або густоту своїх брів. Цей метод  забезпечує більш природний їх вид, так як штрихи максимально схожі на натуральні волоски, незалежно від кількості власних. Даний спосіб може стати оптимальним варіантом приховати косметичний недолік для тих, кого турбують лисини в бровах, що утворилися в результаті шрамів. Люди, які страждають від алопеції або інших трихологічних патологій, які пов’язані з випаданням волосся також зможуть оцінити переваги методу мікроблейдингу.

     Мікроблейдинг брів – техніка, також цілком підходить тим представницям прекрасної статі, які просто незадоволені своїми бровами (форма, ширина або густота). 

 

 

ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ МІКРОБЛЕЙДИНГ БРІВ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру у салоні "Раяна"!


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом.

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом,
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...