"З появою тату міняються погляди оточуючих.
Разом з тим змінюється сприйняття світу."
Дмитро Нагієв

 

ЧОРНО-БІЛЕ (МОНОХРОМНЕ) ТАТУ

 Сьогодні татуаж та тату є дуже витребуваними процедурами. Як показує досвід, клієнтів, які зважуються на такий крок, турбує одне питання: яке тату робити чорно-біле, (монохромне) чи кольорове? Питання дуже каверзне, бо позбутися малюнка, що вже нанесений набагато важче, аніж його нанести.
 Чорно-білі, монохромні татуювання - це вічна класика, яка буде популярною завжди і вигідно підкреслить індивідуальний стиль будь-якої людини.
 Монохромні тату - це оптимальний варіант для тих людей, які притримуються стриманого і в той же час елегантного стилю. Чорний колір з впевненістю можна назвати королем татуювань.
 Цікаво зазначити, що в перекладі з англійської, такі малюнки називають чорно-сірими, оскільки білий пігмент на початку ери татуювань не використовувався.


Чорно-білі татуювання мають численні переваги:

✔ тату, виконане в чорно-білих тонах, дає можливість краще зрозуміти саму суть малюнку і зміст того, що задумав майстер;
✔ перша перевага, це менша ціна. Монохромне тату справді буде вартувати дешевше, але це не означає, що воно буде малопривабливим на вигляд;
✔ є тату, які неможливо зробити в кольорі. Наприклад, етнічні тату. Якщо їх зробити в кольорі, малюнок втратить свою суть;
✔ чорно-білі тату є більш стійкими і набагато довше тримаються на тілі без коригувань, аніж кольові тату;
✔ кожен малюнок можна відтворити в чорно-білих фарбах і не завжди відсутність кольору є недоліком (згадайте чорно-білі фото);
✔ найпривабливіше в чорно-білих фарбах виглядають саме етнічні тату (неважливо якого розміру);
✔ монохромні тату у вигляді ієрогліфів, рун, написів, мандал чудово підходять для жінок;
✔ чорно-білі малюнки черепа, образ прекрасної жінки краще підійдуть для чоловіків;
✔ найбільш вдалим місцем для монохромного тату є плече, гомілка, зап'ястя рук.


РОСЛИННІ ОРНАМЕНТИ і ТАТУ


    
 Рослинні орнаменти чудово поєднуються в тату. Як правило, вони затребувані прекрасною половиною людства.
Дівчатам найбільше подобаються тату у вигляді орхідей, які символізують грацію та жіночість. Зображення піонів є символом романтичного кохання, фортуни та матеріального благополуччя.
Згідно японським звичаям, вічне кохання символізує татуювання у вигляді скорпіона і квітки. А чорно-біле тату хризантеми символізує веселе та щасливе життя. Кленовий листок завжди був символом всіх закоханих. Таким чином, чорно-білі тату - це поєднання бездоганного стилю та стриманості!
Якщо Ви прагнете, щоб татуювання довго тішило Вас, варто підійти зі всією відповідальністю до вибору салону та майстра тату. В домашніх умовах робити татуювання ми не рекомендуємо.
  Ми на ринку послуг уже понад 15 років. За ці роки наш майстер наніс тисячі тату та татуажів. Багато з них стали постійними клієнтами і привели до нас своїх знайомих. Серед них представники шоу-бізнесу,  актори, спортсмени та політики.  І це не дивно, адже кожна наша робота є  чудовим зразком художньої графіки.  Ви можете не лише нанести будь-яке зображення, що є в нашому каталозі, але й дізнатися про його значення. 
В наборіі наших ескізів зібрано велику кількість малюнків в різних стилях. Багато з них ще нікому не наносились. А якщо Ви хочете особливе тату - то розкажіть про свої побажання і ми виконаємо для Вас унікальний ескіз на папері, який потім перенесемо на шкіру без змін.
Для тих, хто має старе тату і воно "розпливлося", майстер допоможе Вам його відреставрувати чи виправити, відкоригувати контури. В результаті татуювання почне вигравати яскравими фарбами!
Ми використовуємо виключно сучасне професійне обладнання для нанесення тату, татуажу чи перманентного макіяжу, а всі технології відповідають останнім новинкам у світі татуювань. Фарби, розхідні матеріали, обладнання для роботи - все має сертифікати якості, адже Ваше здоров'я і наша репутація важливі для нас. Розхідні матеріали, які ми використовуємо, одноразові  абсолютно стерильні.
Ми не просто наносимо обране Вами татуювання. Наш спеціаліст порадить Вам який колір чи який рисунок личитиме Вам найбільше, куди найкраще нанести тату, а також яке татуювання допоможе добитися життєвих цілей (використання символів із східної філософії, рун, магічних знаків).

Ми допоможемо підкреслити індивідуальність кожного клієнта, який до нас прийде. Зробіть виклик сірим будням і станьте більш рішучим чи більш жіночнішою - все залежить від Вашого вибору! Адже тату - це цілий світ, нанесений на Ваше тіло, який може стати Вашим!

 

ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ ТАТУ ЧИ ТАТУАЖ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру у салоні "Раяна"!


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...