"Багато людей роблять татуювання заради моди.
А татуювання має мати твій характер і стан душі.
Для мене це не прикраса - для мене це життя."
(Анджеліна Джолі)

 Мабуть на початку ери татуювань всі тату були чорно-білими. Та людство не захотіло жити в сірості та монохромності. Тому завдяки природнім  мінералам з'явилися кольорові татуювання. Сьогодні тату мають всі кольори веселки, палітра для майстра -  величезна. Фірми, виробники пігментів, створюють нові формули фарб. Основу для них складають мінеральні солі, гліцерин, спирт, а в останній час домішують добавку, яка дає насичену яскравість кольору тату. Саме тому такі яскраві сучасні тату. 
  Наша практика доводить, що клієнтів, які вирішили зробити тату,  можна поділити на дві групи:
1-ша група - це люди, які давно знають, що вони хочуть і готуються до цього тижнями або навіть роками (вибирають стиль, ескізи тату);
2-га група - це емоційні люди, які рішення про тату приймають спонтанно, і, які, як правило швидко розчаровуються.
  Думаючи про татуювання, слід пам'ятати, що тату залишиться з Вами на все життя, тому до вибору стилю, кольору і місця малюнку треба відноситися дуже відповідально. Так само як і до вибору імені для дитини.
  У інтернеті є величезна кількість малюнків, фотографій, від яких "розбігаються очі". Та насамперед, щоб вибрати собі ескіз варто звернутися до хорошого досвідченого майстра тату, продивитися його роботи та малюнки.
  Ми на ринку послуг уже понад 15 років. За ці роки майстер наніс тисячі тату та татуажів. Багато з них стали нашими постійними клієнтами чи привели до нас своїх знайомих. Серед них представники шоу-бізнесу,  актори, спортсмени та політики.  І це не дивно, адже кожна наша тату є  чудовим зразком художньої графіки.  Ви можете не лише нанести будь-яке зображення, що є в нашому каталозі, але й дізнатися про його значення.
 В наборіі наших ескізів зібрано велику кількість малюнків в різних стилях. Багато з них ще нікому не наносились. А якщо Ви хочете особливе тату - то розкажіть про свої побажання, і ми виконаємо для Вас унікальний ескіз на папері, який потім перенесемо на шкіру без змін.
 Часто тату допомагають багатьом закрити якісь шрами чи дефекти свого тіла. Якісно виконаний татуаж інколи допомагає забути про пластичну операцію. Вивершеність малюнка, якість роботи майстра тату перетворюють татуювання в роботу живопису.

    
ЯКІ ЕТАПИ ТАТУЮВАННЯ ВАМ ДОВЕДЕТЬСЯ ПРОЙТИ І ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

  1. ✔  вибір ескізу малюнка, який клієнт хоче зобразити на своєму тілі;

  2. ✔  майстер та клієнт мають визначитися з розміром малюнка та місцем, де він буде розміщений. Найчастіше клієнти просять зробити тату на передпліччі, адже воно - найпомітніша частина тіла. Треба пам'ятати, що якщо Ви хочете реалістичний портрет, то варто готувати плече, спину чи іншу велику зону;

  3. ✔  наносять ескіз малюнка на вибране місце і розправляють його;

  4. ✔  спочатку майстер наносить контури малюнка. Як правило, для контуру вибирають чорний або сірий колір. Контур також має мати певну товщину, оскільки тонкий контур (2 мм) погано тримається і дуже швидко "пливе";

  5. ✔  для кольорового тату важливим моментом є підбір кольорів, в яких буде виконано  малюнок, бо  нанесення кольорових тату має ряд складнощів і особливостей;

  6. ✔  не варто вибирати дуже яскраві кольори, оскільки часто вони можуть бути сумнівного виробництва;

  7. ✔  головна ознака кваліфікованого майстра тату - це стерильні та одноразові інструменти;

  8. ✔  клієнт має розуміти, що чим більший розмір малюнка, тим більше часу він проведе у майстра;

  9. ✔  в середньому татуювання загоюється протягом семи-чотирнадцяти днів;

  10. ✔  щодня його потрібно змащувати спеціальною маззю, яка знімає почервоніння, набряки та сприяє швидшому загоєнню.НАНЕСТИ ТАТУ - ЛИШЕ ПОЛОВИНА РОБОТИ (догляд за тату)


  Для того, аби малюнок татуювання залишався яскравим та цілісним варто не лише знайти хорошого майстра та підібрати красиві кольори фарб. Дуже важливим моментом є правильний догляд за тату.  
 Головний ворог тату - це сонце. Татуювання потрібно захищати від нього одежею або сонцезахисним кремом (SPF 50+).
 Другий ворог - це власна лінь. Хороший майстер обов'язково надасть Вам рекомендації по догляду за "обновкою". Слідкуйте за нею дуже уважно, бо перші два тижні - дуже важливі. Потрібно постаратися не пошкоджувати кірку під час загоєння, промивати милом та використовувати медичні засоби.  А надалі малюнок щоденно потрібно зволожувати, щоб шкіра не пересихала. 


 
НА ЗАМІТККУ ВЛАСНИКАМ ТАТУ:

✔  шкіра - жива тканина. Вона змінюється і розтягується. Навіть при ідеальному догляді тату варто обновляти один раз в 3-5 років. Воно вартує так як і нове. І боляче буде так само.
✔  родимки при нанесенні не зачіпають, їх обходять і ховають в малюнку;
✔  волосся на місці нанесення продовжує рости і далі;
✔  якщо у Вас є шрам або рубець, то має пройти не менше року після травми. Лише тоді його можна буде замаскувати в малюнку.
✔  від клієнта вимагається добре виспатися, напередодні не вживати спиртних напитків, і з твердою впевненістю та добрим настроєм йти на процедуру;
✔  протягом часу загоєння не рекомендується вживати алкоголь.
✔  легка температура та головокружіння після тату-процедури - це нормально. Це єдиний побічний ефект (крім набряку та болі), який можливий при умові виконання всіх санітарних умов та правил догляду;
✔  вивести тату можна лазером на 90-95%. Це буде боляче, довше, ніж час нанесення  татуювання і дорожче, ніж саме татуювання.

 

ЯКЩО ТАТУЮВАННЯ "ПОПЛИЛО"?

 Для тих, хто має старе тату і воно "розпливлося", наш майстер допоможе Вам його відреставрувати чи виправити, відкоригувати контури. в результаті татуювання почне вигравати яскравими фарбами!
 Ми використовуємо виключно сучасне професійне обладнання для нанесення тату, татуажу чи перманентного макіяжу, а всі технології відповідають останнім новинкам у світі татуювань. Фарби, розхідні матеріали, обладнання для роботи - все має сертифікати якості, адже Ваше здоров'я і наша репутація важливі для нас.  

 Розхідні матеріали, які ми використовуємо, одноразові  абсолютно стерильні.
 Ми не просто наносимо обране Вами татуювання. Наш спеціаліст порадить Вам який колір чи рисунок личитиме найбільше, куди найкраще нанести тату, а також яке татуювання допоможе добитися життєвих цілей (використання символів із східної філософії, рун, магічних знаків). Ми допоможемо підкреслити індивідуальність кожного клієнта, який до нас прийде. Зробіть виклик сірим будням і станьте більш рішучим чи більш жіночнішою - все залежить від Вашого вибору! Адже тату - це цілий світ, нанесений на Ваше тіло, який може стати Вашим!


Зразки робіт нашого майстра татуювань та татуажу  Світлани Гладич дивіться в рубриці "Галерея робіт".

 

ЯК ЗРОБИТИ ТАТУ ЧИ ТАТУАЖ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру у салоні "Раяна"!


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом.

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом,
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...