Зазвичай всі мої татуювання наносились в хороші для мене часи.
Татуювання - це щось постійне, момент самопізнання і констатація того, що ви дійшли висновку.
(Анжделіна Джолі)

 
 Наш досвід показує, що питання нанесення татуювання - це складне питання для кожної людини. Клієнт повинен внутрішньо усвідомити чи потрібна йому ця процедура, адже вона - на все життя. Так, ми погоджуємося, що її можна і видалити (існує декілька способів). Але питання: для чого тоді робити тату? У таких випадках виникає багато питань, які стримують смілив порив людини.
     А якщо, ну дуже хочеться, але боїшся? Вихід є! Це тимчасове татуювання. Зробивши собі тимчасове тату, людина може приблизно місяць "пожити" із своєю мрією. А згодом вирішити чи робити його на постійно. Чудово, якщо така мрія виникне перед морським відпочинком. Тоді людина на морі "живе" із своєю мрією, а з іншого - прекрасно виглядає: загорілою, в купальнику, і з татуюванням... Наприклад на ніжці! 
Тимчасові татуювання можна розділити на два види - татуювання хною та біотатуювання.


ТАТУЮВАННЯ ХНОЮ.

 Хна вже декілька століть використовується для нанесення малюнків на тіло, для фарбування волосся. Тату хною тримається біля місяця часу. Швидше всього це різновид боді-арту, а не тату в класичному розумінні.


     Процедура проходить наступним чином: майстер готує спеціальну суміш, до складу якого входить хна. Хна буває чорного, коричневого та оранжевого кольорів. Потім за допомогою різних інструментів (але не голок!) наносить вибраний і узгоджений раніше орнамент на визначену клієнтом ділянку тіла. Суміш потрібно накласти  товщиною до сантиметра і протримати півгодини. Потім акуратно зняти суміш, але ні в якому випадку не змивати водою. Для тих клієнтів, які вирішили робити тимчасове татуювання хною, варто запам"ятати: малюнок проявиться не відразу, а за кілька днів!


ЯКЩО ВИ ВИБРАЛИ БІОТАТУЮВАННЯ ХНОЮ, ТО ВАРТО ЗНАТИ:

✔  біотату тримається довше на кистях, зап'ястках, на щиколотці та на підйомі ноги. Причина в тому, що на цих ділянках шкіра не схильна до гіпергідрозу, тому малюнок тримається довше;
✔  перед процедурою потрібно зробити пілінг та депіляцію того місця, де Ви маєте намір нанести малюнок хною. Пілінг допоможе позбутися ороговілих клітин, тому тату ляже рівно;
✔  після нанесення тату не рекомендують ходити в сауну чи лазню;
✔  біотату не рекомендується тим, хто має деякі шкірні захворювання, серед яких акне (вугрі), нейродерміт, різні види дерматитів. Подібні втручання, навіть при використанні натуральних матеріалів, можуть лише погіршити ситуацію із захворюванням;  
✔  якщо Ви нанесли тату на зап'ястя, то узгодьте малюнок із манікюром та розписом на нігтях - буде виглядати привабливо!СКІЛЬКИ ТРИМАЄТЬСЯ БІОТАТУ?

 Перше, від чого залежить стійкість малюнка - це, звичайно ж, характеристики використовуваних барвників. Наприклад, біотату, виконане натуральною індійською чи іранською хною, буде триматися на шкірі близько трьох тижнів, і повністю зникне через місяць. А якщо при нанесенні малюнка використовують синтетичні склади, при використанні яких можна одержати кольорову або чорну картину, то подібне біотату протримається в кольорі - 3-5 днів, а чорний малюнок - близько тижня.
Фарбувальні пігменти проникають тільки у верхні шари епідермісу, тим і пояснюється недовготривалість малюнка. Хна, натуральна хна - це речовина рослинного походження. І, якщо нанести цю речовину на здорову шкіру, - подразнень не буде. Синтетичні аналоги також не викликають алергії і подразнень на шкірі.
   БІОТАТУ - це орнаменти блискітками або фарбами, які тримаються на шкірі з допомогою спеціального клею, що є нешкідливим для шкіри. Але такі татуювання дуже швидко змиваються або обсипаються.
Існує ще один варіант тимчасового татуювання. Це перевідні малюнки. Їх потрібно робити правильно, бо при звичайному переведенні можна отримати тату, яке буде морщитися на шкірі. Щоб таке татуювання тішило Вас хоча б 2-3 тижні, потрібно вибирати перевідні татуювання на спиртовій основі, а зверху покривати спеціальною закріплюючою фарбою.


ЦЕ ПОТРІБНО ПАМ'ЯТАТИ:


тату хною тримається близько трьох тижнів, потім блідне і зникає, не залишаючи на шкірі ні шрамів, ні плям;
інколи пропонують тимчасове тату, яке триматиметься лише 3-5 років, а потім само зникне. Такого не існує!
✔ інколи пропонують зробити тату пігментами для татуажу або перманентного макіяжу. Але через рік малюнок перетворюється в пляму, яка також залишається на все життя.
ЯК ЗРОБИТИ ТИМЧАСОВЕ ТАТУ  ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру у салоні "Раяна"!


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом.

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом,
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...