Метою масажу є знищення непотрібних речовин,
що знаходяться в м'язах, які не були виведені з організму фізичними вправами.
І.М. Саркізов-Серазіні

 Сучасні косметологічні методики допомагають кожній жінці не лише зупинити процес старіння шкіри, а й провадити боротьбу з зайвими жировими відкладеннями. Відомі десятки процедур, за допомогою яких можна суттєво зменшити товщину жирової тканини, але професійний фізіотерапевтичний вакуумно-роликовий масажер STARVAC вирішить цю проблему найкраще.Саме тому серед клієнтів нашого салону він користується найбільшою популярністю.  

 Інноваційна розробка в ендермології інженерів та лікарів французької компанії MedicSystem напрвлена в першу чергу на боротьбу із зайвими сантиметрами в проблемних зонах та корекцію признаків целюліту.Ця апаратна методика є хорошою альтернативою ручним масажам. STARVAC має всі позитивні ефекти мануального масажу, підвищує тонус шкіри та пришвидшує її оновлення, стимулює кровотік та лімфотік, допомагає схуднути, моделює контури фігури, пришвидшує виведення токсинів, збільшує м'язову активність, виявляє активну антистресову дію. Один масаж на апараті STARVAC замінює до 4 ручних масажів.

 

 

Проведення процедури вакуумно-роликового масажу вирішує питання:

✔моделювання контурів тіла;
✔корекції локальних жирових відкладень;
✔целюліту 1, 2, 3 степені;
✔посттравматичних набряків;
✔спазми м'язів;
✔закріплення результатів проведеної ліпосакції.

 

 ПРИНЦИП РОБОТИ АПАРАТУ

 В апараті поєднується дія локальної вакуумної декомпресії та роликового масажу. За рахунок вакуумного розрідження формується складка шкіри, яка перекочується за напрямом переміщення ролика. Це призводить до тимчасового розширення венозних та лімфатичних судин в зоні вакуумного розрідження, що відповідно покращує лімфотік з тканин, підсилює виведення рідини та токсинів з міжклітинного простору. За рахунок додаткової оксигенації та нормалізації обміну в тканинах активізуються процеси ліполізу.  Механічний вплив на м'язи підвищує їхній тонус. 

Терапевтичні ефекти вакуумної терапії:

✔ для шкіри: підтягує, відновлює пружність, стимулює кровообіг, омолоджує, тонізує та живить, пом'якшує рубцеві тканини;
✔ для м'язової тканини: активний масаж ефективний після фізичних навантажень, допомагає зняти втому та біль, знімає м'язові спазми, стимулює кровообіг;
✔ загальна дія на організм: сприяє виведенню токсинів, ефективно лікує целюліт (до 3-ої стадії), дозволяє позбутися від проблемних боків ("галіфе"), знімає набряки, пришвидшує розсмоктування гематом, стимулює лімфотік, покращує та укріпляє контури тіла.

 

ОСНОВНІ МЕТОДИ ВАКУУМНОЇ ТЕРАПІЇ:

✔ глибокий вакуумний масаж обличчя, який проводиться з допомогою трьох насадок. Процедура проводиться в чотири етапи - помпаж, лімфодренаж, активація, формування. На кожному етапі спеціаліст використовує певну насадку та підбирає режим вакууму, в залежності від індивідуальних особливостей шкіри та стану клієнта. Завдяки масажу покращується тургор шкіри, розгладжуються рубці та мімічні зморшки, розсмоктуються набряки, покращуються контури обличчя, стимулюється робота фібробластів, покращується мікроциркуляція шкіри;
✔ вакуумно-роликовий масаж, який проводиться за допомогою головок двох різних розмірів в режимах постійного та пульсуючого вакууму. Метод дозволяє зменшити прояви целюліту, сприяє видаленню залишків жирових відкладень, зонально допомагає моделювати фігуру, знімає набряки, дає хороший ліфтинг. Масаж проводить спеціаліст, який пройшов спеціальний курс навчання і працює за схемами, які узгоджують загальноприйняті схеми вакуумної терапії та інноваційні розробки  інженерів та лікарів французької компанії MedicSystem. Величину вакууму підбирає масажист індивідуально для кожного клієнта в залежності від показів шкіри та особливостей клієнта;
✔ банковий статичний зональний масаж наші спеціалісти проводять за допомогою спеціальних чотирьох чашок подвійного всмоктування. З допомогою Т-конектора всі чашки під'єднуються в схему для одночасної роботи на тілі клієнта. Такий метод майстри використовують найчастіше для розігріву певних зон методом "втягування-розминання", впливу таким чином на локальні жирові відкладення, попереднє пропрацювання зон з целюлітом перед обгортуваннями;
✔ банковий динамічний масаж спеціалісти проводять за допомогою чашок різного розміру в режимі пульсуючого або постійного вакууму, які використовуються нашими майстрами для помпажу лімфатичних вузлів та участків, на яких складно працювати роликовими насадками. 

 STARVAC, на думку багатьох лікарів, - це один із найсучасніших терапевтичних масажерів, який ефективно вирішує проблеми естетики людського тіла. Жирові відкладення та целюліт STARVAC лікує методом подрібнення жирових клітин. Глибокий механічний вплив на жирову клітковину покращує кровообіг у враженій зоні, розрихлює та розм'якшує її, даючи яскраво виражений естетичний ефект. 

 

Протипокази для проведення вакуумно-роликового масажу:

✔ гострі запальні процеси внутрішніх органів;
✔ підвищена температура тіла;
✔ дефекти шкіри на ділянках, де проводиться вакуумно-роликовий масаж (ранки, порізи);
✔ жовчокам'яна хвороба;
✔ хронічні захворювання серця;
✔ тромбофлебіт;
✔ вагітність.


 Апарат повністю комп'ютеризований, має цифровий монітор, за допомогою якого спеціаліст обирає необхідну для клієнта програму. STARVAC має здатність запам'ятовувати індивідуальні програми для клієнтів, бо параметри, які задані на початку процедури, підтримуються автоматично. 
 Спеціальної підготовки перед проведенням процери немає, але для отримання кращого результату спеціалісти нашого салону радять провести піліг тіла за 3-4 дні перед початком курсу процедур. Бажано за дві години до початку процедури не приймати їжі. Лише за 15 хвилин до її початку можна випити склянку негазованої води. 
 Перед початком масажу спеціаліст наносить на тіло клієнта  масло, яке зволожує та живить шкіру, полегшує пересування вакуумних чашок і робить його максимально комфортним для людини. Середня тривалість процедури - 40-60 хвилин ( в залежності від ділянки впливу). По завершенню добре випити склянку води, яку Вам запропонує наш майстер. На протязі двох годин після процедури також бажано не їсти. 

 Вакуумно-роликовий масаж ідеально поєднується з мезотерапією тіла, фізіотерапевтичними процедурами, сауною, ручними видами масажу, різними видами обгортування. Дана апаратна методика абсолютно безболісна та безпечна (гематоми відсутні). Для хорошого ефекту та при дотриманні режиму харчування потрібно пройти курс 12-15 процедур з інтервалом один раз на 3-4 дні. Чітко це може встановити спеціаліст нашого салону під час розмови з клієнтом.

 


 

Вакуумно-роликовий масаж STARVAC дає можливість кожній людині стати власником красивої фігури,
але він не відміняє і не підміняє режим харчування та регулярні заняття спортом.
Досягти хорошого результату  та назавжди позбутися целюліту
можна лише при комплексному вирішенні проблеми.

 


 

 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ ВАКУУМНО-РОЛИКОВОГО МАСАЖУ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру або на курс процедур вакуумно-роликового масажу у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які інші послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

 

Додати коментар

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...