Водорослеві обгортування - це відновлення гармонії душі та тіла,
це улюблена пісня на березі моря.
Я релаксую, слухаючи шум моря, а той час глибинні водорослі огортають мене...

Що може бути прекрасніше за те, що створила сама природа!
Софі Лорен


  Обгортування - це одна з процедур таласотерапії, яка не лише бореться з такою актуальною жіночою проблемою сучасності як целюліт. В обгортуваннях закладений механізм омолодження та оздоровлення нашого тіла та організму в цілому.
  Процеси, які запускаються під час процедури, прискорюють обмін речовин, який проходить в підшкірно-жировій клітковині, зменшує тепловіддачу з поверхні шкіри та збільшує проникнення корисних речовин в глибокі шари шкіри. Як результат, іонний склад крові змінюється, активізуючи роботу печінки, нирок та інших життєво важливих органів. Тобто, починається активна робота всього організму.
 А через шкіру відповідно виводяться продукти метаболізму: шлаки і токсини. Значить, організм по-справжньому омолоджується.

 

Як результат: 
✔ покращується циркуляція в підшкірній тканині;
✔ підвищується еластичність та тургор шкіри;
✔ нормалізуються обмінні процеси в організмі;
✔ покращується процес травлення;
✔ підвищується тонус серцево-судинної системи;
✔ велика концентрація корисних речовин, вітамінів та мінералів здійснює зміцнюючий вплив на весь організм;
✔ укріпляється імунна система людини.

 

 

 Компоненти для процедури обгортування в салоні можуть бути найрізноманітнішими,
але всі вони обов'язково мають бути лише натуральними!

 
 Головною метою процедур обгортування в косметології є активізація обміну речовин та покращення кровообігу. Це означає, що кров, у якій багато корисних природних компонентів, мінералів, вітамінів та інших мікроелементів краще живить всі органи та тканини нашого організму. 
 В результаті проходить процес ліполізу, в результаті якого пришвидшується розщеплення та виведення з організму жирових відкладень, шлаків та токсинів, активізуються процеси самоочищення організму, а, значить, омолодження!
 Корекція фігури за допомогою обгортувань - це не лише один із хороших способів створення витонченого силуету та боротьби із зайвими сантиметрами, а й красивий відпочинок. Протипокази існують і для цієї процедури. Це: шкірні захворювання, вагітність, гінекологічні захворювання, захворювання серцево-судинної системи, гіпертонія, цукровий діабет, тромбофлебіт, алергія на йод.
 Використовуючи 17 років свого досвіду спеціалісти нашого салону підійшли дуже виважено до даного питання і залишили ефективні та корисні натуральні обгортування на основі морських водорослей від італійської фірми GUAM, які добувають на глибині 4 км,  та парафінові обгортування Парафанго від іспанської фірми Depilive. Вони ефективно працюють над зменшенням об'ємів тіла. 

ОБГОРТУВАННЯ "GUAM"

 Водорослі GUAM були відкриті фірмою LACOTE Study & Research у 1986 році. Активна дія обгортувань препаратами фірми досягається завдяки високій концентрації унікальних морських водорослей GUAM у поєднанні з іншими видами водорослей, каоліновою глиною, очищеною морською сіллю, морською водою, ефірними маслами найвищої якості та фітоекстрактами.
 З того часу, як були відкриті водорослі GUAM, інститут  LACOTE досконало вивчив їх, доказавши неповторність та ефективність. Процес  збору водорослей не змінився із античності - їх і далі збирають з використанням традиційної унікальної технології на глибині 4 км. М'якими круговими рухами водорослі підіймають з дна океану, обережно викладають на дно баркасу та перевозять на берег. Там вони висушуються за допомогою процесу аерації (не менше трьох днів). Під час висихання вониі втрачають до 80% вологи і перетворюються в сухий концентрат. Лише після цього водорослі поступають на підприємство  LACOTE, де подрібнюються та мікронізуються.  LACOTE використовує лише ті водорослі, які отримані від молодих та сильних рослин. Саме такі рослини складають основу для грязевих антицелюлітних масок. Завдяки обробці вони збагачуються мінералами, макро- та мікроелементами, протеїнами та вітамінами. Їх по праву називають "концентратом моря". Для отримання 1 кг концентрату переробляється більше 6 кг свіжих морських водорослей. Спеціальним паспортом підтверджено, що вміст натуральних та мінеральних речовин складає більше 50%, а вміст концентрату морських водорослей складає не менше 22,5%. 
 В Україні косметика GUAM з'явилася у 1999 році. У 2003 році ми почали використовувати високопрофесійну лінію косметики GUAM по догляду за тілом у нашому салоні. 
 Сьогодні косметика GUAM - це синонім ефективності, якості, задоволення, здоров'я та краси.

 Водорослі  GUAM та каолінова глина ефективно працюють у поєднанні з ламінарією та фукусом. 
 Морські водорослі - ламінарія, літотамній, фукус - найдревніші представники рослинного світу, які за мільйони років свого існування ввібрали всю мудрість еволюції. Адже в усі часи морські водорослі цінилися не лише як поживний продукт, а й як ефективний засіб у лікуванні та профілактиці багатьох захворювань. 
 Так, ламінарія або "морська капуста" відносяться до класу бурих водорослей, використовуються в їжу. У складі ламінарії багато білків та альгінової кислоти, яка добре впливає на тургор шкіри, підвищує її еластичність. Окрім того, в морській капусті багато жирних кислот Омега-3, фукоза, клітковина, вітаміни А, В1, В6, В12, С, РР і D, органічний йод, різні мікро та макроелементи - фосфор, калій, кальцій, магній, марганець, залізо.  Біологічно активні компоненти водорослей активізують ферментні системи людини, що сприяє очищенню судин, розчиненню холестеринових бляшок. Надлишок холестерину перестає відкладатися в тканинах, розпадається на складові та легко виводиться з організму. Це є дієвою профілактикою атеросклерозу. Завдяки високому вмісту йоду, ламінарія корисна при захворюваннях щитовидної залози, нервової системи, ожиріння.
 Окремо варто зазначити, що водорослеві обгортування стимулюють синтез протеїну, а саме колагену та еластину, що підвищує еластичність шкіри, знижує вагу, сприяє контролю зо  контурами фігури, лікує целюліт.

За відгуками наших клієнтів, обгортування GUAM - це дуже приємна та корисна процедура. Подобається нашим клієнтам і те, що такі обгортування можуть бути як гарячими так і холодними. Адже не всім клієнтам підходить гаряча форма (особливо тим, у кого варикозне розширення вен). Гарячі обгортування сприяють розширенню судин та збільшенню притоку крові до органів та тканин. Холодне ж обгортування укріпляє судини, знімає набряки. В результаті звужуються кровоносні капіляри, виводяться токсини з органів та тканин, шкіра зволожується та тонізується. 

Завдяки водорослевому обгортуванню GUAM:

✔ відновлюється фактура та колір шкіри; 
✔ покращується тонус;
✔ знімається стрес та втома;
✔ організм насичується корисними речовинами. мінералами та мікроелементами;
✔ посилюється кровообіг у ділянках, де накладені водорослі;
✔ зміцнюються стінки судин;
✔ пришвидшується регенерація шкіри;
✔ зменшуються прояви "апельсинової кірки";
✔ підвищується тургор шкіри;
✔ виводяться жирові відкладення;
✔ зменшуються набряки;
✔ виводиться зайва рідина та токсини з організму під дією біологічно активних речовин;
✔ нормалізується лімфоток;
✔ шкіра стає гладенькою, підтягнутою, еластичною.

 Перед процедурою обгортування GUAM спеціалісти салону "Раяна" рекомендують з метою глибшого проникнення корисних речовин провести пілінг тіла. Адже через відкриті пори краще виводяться токсини.  Тоді на суху та чисту шкіру наносять маску із водорослей GUAM. Всі місця, де нанесли маску, покривають плівкою та накривають клієнта термоковдрою. Також дають теплий трав'яний чай, журнали,  включають релаксуючу музику і залишають клієнта в такому коконі на 30-40 хвилин. За цей час всі корисні речовини вбираються шкірою. Після цього маску змивають водою. На суху та чисту шкіру наносять моделюючий крем, легко вмасовуючи його. Хороші результати дає поєднання водорослевих обгортувань GUAM з процедурою антицелюлітного масажу. Також дуже добре підійде процедура гідромасажу. 

 Кожна процедура при водорослевому обгортуванні здатна забрати кілька міліметрів в об'ємі. А після кожного комплексу з 10-15 процедур забирається мінімум 3 см. в ділянці бедер. Деякі лікарі стверджують, що після 10-15 якісних процедур водорослевих обгортувань можна позбутися целюліту першої та другої стадії та розгладити шкіру при третій та четвертій стадіях. Щоб попередити утворення целюліту спеціалісти салону "Раяна" рекомендують проводити 1-2 курси обгортувань GUAM на рік. Разом з покращанням метаболізму та кисневого обміну, підвищується лімфодренаж, розбиваються целюлітні вузлики. А нанесення моделюючих чи антицелюлітних засобів після обгортування сприяє отриманню кращого результату після процедури. 

  Іспанську лінію препаратів ANESI PARAFANGO, спеціалісти салону обрали також вже десяток років назад саме для корекції фігури. Вона має добре виражену антицелюлітну дію та ефективне зменшення об'ємів тіла, що влаштовує наших клієнтів. Поєднання двох популярних методик парафінотерапії та таласотерапії допомагає ефективно виводити надлишкову рідину, токсини та шлаки, підвищує тонус, відновлює водний баланс шкіри.
 Процедура ANESI PARAFANGO ефективна, проста у виконанні, не потребує душової кабіни, дозволяє добитися за один сеанс відчутних результатів. Це й зробило дану процедуру популярною серед клієнтів нашого салону.

 

Що отримує клієнт від процедури ANESI PARAFANGO:

✔ моделювання силуету, швидке зменшення об'ємів тіла;
✔ зменшення жирових відкладень;
✔ антицелюлітна дія;
✔ покращання мікроциркуляції;
✔ стимуляція лімфодренажу та детоксикації.


 Активними компонентами у процедурі ANESI PARAFANGO є високоочищений парафін, мікронізовані водорослі та морські грязі, які забезпечують ефективне зменшення об'ємів тіла, активізують детоксикацію, лімфодренаж, роблячи шкіру ніжною, гладенькою та зволоженою. 
 Парафін дуже повільно віддає тепло, поступово прогріваючи тканини. Під шаром парафіну температура шкіри підвищується лише на 1,5-2 градуси, що в свою чергу, сприяє розширенню судин мікроциркулярного русла та активізації потовиділення. Дія парафіну має ефект так званої регідратації: при підвищеному потовиділенні випаровуванню поту заважає шар парафіну, що знаходиться на шкірі. Тому вода, яка випарувалась з тіла, всмоктується назад. Токсичні продукти обміну речовин, що виділилися з потом назад не повернуться, оскільки їхні молекули достатньо великі за розміром.При застиганні об'єм парафіну суттєво зменшується, що викликає компресію тканин та наступну реакцію механічних рецепторів, які через рефлекторну дію викликають підвищення тонусу шкіри та обмінних процесів у ній. Парафін сприяє посиленню дії косметичних засобів, які були нанесені під парафін та тих, які є у самому парафіні. 
 Мікронізовані водорослі та морські грязі за рахунок високого вмісту мінералів та мікроелементів здійснюють тонцізуючу дію на шкіру, стимулюють процеси детоксикації та лімфодренажу, пришвидшують процеси ліполізу. Мікро- та макроелементи, які містяться в морській грязі  та водослях, мають чудову відновлювальну дію, легко засвоюються шкірою.


  Перед процедурою спеціалісти салону "Раяна" рекомендують пройти процедуру пілінгу тіла для кращого ефекту процедури ANESI PARAFANGO. На чисту та суху шкіру наносять сироватку в залежності від проблеми (Амінодрен або Аміноцел). Потім наносять на вибрані ділянки Парафанго, замотують плівкою та накривають клієнта термоковдрою.  Також дають теплий трав'яний чай, журнали,  включають релаксуючу музику і залишають клієнта в такому коконі на 30 хвилин. За цей час всі корисні речовини засвоюються шкірою. Потім маску знімають з тіла та наносять моделюючий крем, легко вмасовуючи його. Хороші результати дає поєднання процедури ANESI PARAFANGO з процедурою антицелюлітного масажу. Також дуже добре підійде процедура гідромасажу. Обгортування ANESI PARAFANGO може проводитися як на все тіло так і на окремі його ділянки (бедра, живіт, руки).

 

 

 

Протипоказами для процедури ANESI PARAFANGO є:

✔ вагітність та лактація;
✔ цукровий діабет;
✔ варикозне розширення вен;
✔ шкірні захворювання (екзема, псоріаз);
✔ алергія хоч на одну складову обгортування;
✔ серцево-судинні захворювання.

 Спеціалісти салону "Раяна" рекомендують проводити процедури обгортування в комплексі з іншими процедурами при догляді за тілом, особливо з такими як пілінг тіла та масаж. Важливу роль для отримання бажаного результату відіграє правильне харчування та спортивні навантаження (див. Тренажерний зал). Найкращого результату дає курс процедур. Тоді результат приходить дуже швидко, оскільки накопичувальна здатність процедур має пролонговану дію від 6 до 12 місяців. Дуже добре, коли клієнт свідомо прагне виконати те завдання, яке перед собою поставив. Тоді і результат буде відчутнішим і клієнту і нам, спеціалістам, буде приємно. 
 Красиве доглянуте тіло - це завжди приємно, це заслуговує великої поваги. Та якщо пропорції - це справа смаку, то ніжна, гладка підтягнута шкіра - це вічний ідеал краси. При умові правильного та регулярного догляду за шкірою (живлення, зволоження та тонізація), вона віддячить Вам сторицею.

 

Некрасиво виглядають лише ліниві!

 


ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ ОБГОРТУВАННЯ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру чи курс процедуру салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...