Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя. 
(Гіппократ)

 

  Ви молоді та красиві, і прагнете якомога довше зберегти цей стан душі та тіла. Ви вже у віці, але бажаєте виглядати і відчувати себе молодшими. Добитися цього можна, регулярно підтримуючи своє тіло масажами.
Всі звикли доглядати за обличчям, волоссям, руками, ногами, але чомусь залишають без уваги своє тіло. А здоров'я взагалі-то залежить від стану всього організму. Тому забувати про своє тіло, яке більшість часу прикрите одежею, - просто безвідповідально.
Вийняток складає лише час перед відпусткою, коли дивишся на себе, приміряєш купальний одяг і вирішуєш за 10 днів стати привабливим. Звичайно, певного нетривалого ефекту можна досягнути. Але для досягнення стійкого результату потрібна стабільність.
     Для чого потрібен масаж? Більшість людей йог недооцінюють масаж, вважаючи процедурою без якої можна прожити. Так, але з масажем життя стане приємнішим, комфортнішим, наповниться новими відтінками та відчуттями, тіло стане підтягнутим, здоровішим, покращиться емоційний стан, буде менше візитів до лікаря. А можливо забудете про його існування взагалі.
Помилково вважають, що масаж має поверхневу дію на організм людини. Наспрвді під час процедури проходить дуже сильний та глибокий вплив на всі системи організму, особливо - на нервову систему. 
Важливою метою будь-якого мануального впливу є відновлення нормальних функцій нервової системи, відновлення порушених зв'язків і частин організму з головним мозком, який керує всіма процесами в організмі та регулює діяльність всіх систем та органів. Ось чому здорова нервова система - запорука здоров'я всього тіла як фізичного, так і емоційного. 
Вже стало традицією, що масаж вирішує проблеми опорно-рухового апарату і це справді є одним із дієвих засобів лікування. Окрім того, масаж допомагає покращувати стан внутрішніх органів, налагодити процеси травлення та обміну речовин, відновити роботу серцево-судинної системи. 
Існує надзвичайно багато методик та технік масажу, які відрізняються прийомами, глибиною та силою дії, бувають тонізуючими або релаксуючими. Вся ця різноманітність дає можливість охопити всі проблеми та потреби, які виникають в організмах людей.
Відомо, що той, хто опинився у світі масажів, вже ніколи не стане байдужим до них. Види масажів, які рекомендують спеціалісти салону краси "Раяна" з профілактичною, лікувальною та естетичною метою.

 

 Масаж спини.


    Даний вид масажу проводиться з метою оздоровлення та розслаблення по оригінальній методиці. Під час масажу добре пропрацьовуються м'язи та зв'язки поясниці, грудного та шийного відділів. 
Масажується хребет та навколохребцеві зони, які дозволяють відновити порушену іннервацію органів, м'язів та зв'язок. Також на спині є багато активних точок, які безпосередньо пов'язані з органами та системами організму. Власне у зв'язку з цим потрібно відзначити важливість масажу спини. Адже іннервація всіх частин організму здійснюється нервовими сплетіннями, які розміщені по всьому хребту.
Так м'язи та зв'язки верхніх кінцівок та плечового поясу іннервуються з шийного та верхньогрудинного відділу хребта, а м'язи тулуба - з грудного та поясничного відділів. Внутрішні органи іннервуються із усіх відділів хребта. 
За допомогою різних мануальних технік можна забрати блоки різних хребтових сегментів, відновити хороший тонус м'язів та зв'язок, що обов'язково приведе до декомпресії нервів та відновленню порушеної іннервації. А в загальному до здорового стану м'язів, зв'язок та внутрішніх органів. Ось чому масаж спинимає такий серйозний оздоровчий вплив не лише локально, а й на весь організм в цілому.
Тривалість масажу -  45-60 хвилин.

 

Масаж живота.


Здоров'я людини залежить великою мірою від роботи внутрішніх органів, яка є наслідком проблем з травленням, обміном речовин, запальними процесами, порушенням іннервації та кровообігу.
Ці чинники приводять до напруги у животі, зміни форми та положення внутрішніх органів, погіршуючи їхній стан. Це особливо сильно впливає на кровотік та лімфотік нижньої частини хребта.
Поганий обмін речовин призводить до ожиріння внутрішніх органів. Це заважає їм нормально функціонувати і, що важливо:  не дає можливості повноцінно засвоюватися корисним речовинам. 
Глибокий масаж живота покращує стан внутрішніх органів, знімає напругу та пов'язані з нею проблеми. Активізація всіх функцій та відновлення обміну речовин допомагає позбутися захворювань внутрішніх органів, зайвої ваги, ожиріння та целюліту. Тому масаж живота є важливою ланкою у процедурному комплексі у догляді за тілом.
Тривалість масажу живота - 30-45 хвилин.

 

Масаж стоп

     Стопи неможливо обійти увагою. Вони несуть на собі нас, 50-80 кілограм золота, а тому часто напружуються. Тому інколи їх треба полюбити, подякувати за важку службу. І вони з приємністю сприймають таку подяку у формі масажу.
Після масажу стоп Ви відчуєте неймовірну легкість не лише в ногах, а й в усьому тілі. А разом з тим Ви відновите м'язи, зв'язки, сухожилля, сустави та кістки стопи. 
Плоскостопість, деформація стопи, тісне незручне взуття, високі підбори - це перші причини, яким необхідна дана процедура. 
Окрім цього, на стопах розміщуються рефлекторні точки та зони, які регулюють роботу всіх внутрішніх органів та систем організму. В результаті активізації цих зон за допомогою масажу можна регулювати функції всіх систем організму, оскільки на стопі є безліч точок, які відповідають за роботу цих систем. Тобто, масаж стоп - це профілактика та лікування багатьох хвороб. Масаж проводиться з використанням спеціальних аромомасел і основна увага приділяється стопам, пальцям ніг, верхній частині стопи та закінчується в ділянці коліна. 
Унікальна техніка даного масажу дозволяє активізувати енергетичні канали та наповнити наше тіло здоров'ям, теплом та хорошим самопочуттям, збалансувати нервову систему та відновити сон. 
Тривалість проведення - 20-40 хвилин.

 

Глибокий відновлюючий моделюючий масаж

  З віком, або коли людина веде малорухливий спосіб життя, м'язи, зв'язки та сухожилля втрачають свою еластичність, рухливість, приростають до кісток. В результаті цього навколо кістки проходить ущільнення тканин, яке призводить до порушення кровообігу та живлення тканин, а, отже і до набряків, провисанню шкіри та целюліту.
Метою даного виду масажу є відновлення рухливості та еластичності м'язів, зв'язок, сухожиль, кісток та суставів шляхом їхнього глибокого розминання та розтягування. Це хороший засіб для профілактики суглобових та судинних захворювань. Глибокий масаж тканин дає можливість проводити моделювання силуету, що є основою процедур, які направлені на корекцію фігури. 
Наш спеціаліст проводить масаж без застосування кремів та масел.  Тривалість процедури залежить від індивідуальних особливостей тіла клієнта та організму в цілому.
Тривалість процедури глибокого моделюючого масажу - 1- 1,5 години.

 

Антицелюлітний масаж 

     Такий вид масажу проводиться з метою зменшення "апельсинової кірки" та корекції фігури. В основі техніки масажу - розтираючі та витискаючі прийоми. А застосування прийомів у вигляді "захватів"  викликають великий притік крові, активізують роботу судин, добре впливають на сполучну тканину, покращують обмін речовин між клітинами та міжклітинною рідиною. Це означає, що процеси живлення та відновлення клітин значно активізуються. 
Основною складовою антицелюлітної програми є масаж живота, який покращує циркуляцію рідин в нижній частині хребта, посилює лімфодренажні функції, тим самим активізуючи обмін речовин в усьому організмі. Це дозволяє активно боротися із зайвою вагою, ожирінням та целюлітом. З масажу живота починаються всі хороші процедурні комплекси по догляду за тілом та лікуванням целюліту.
Проведення процедури масажу із застосуванням професійної косметики, яка підсилює дію самого масажу та діє після нього, дозволяє досягнути за коротший час більшого ефекту.  Професійна косметика активізує хімічні процеси в тканинах, сприяючи розщепленню жирових клітин, зменшенню об'ємів та підтяжці тіла. 
Спеціалісти салону "Раяна" є прихильниками такого масажу, після якого відсутні гематоми. 
Тривалість  масажу -  1,5 год. 

 

Лімфодренажний масаж 

    Це вид масажу, при якому активізується вся діяльність лімфатичної системи,  покращується відтік рідини з органів та тканин.  Дана процедура приводить до інтенсивного звільнення клітин тканин від продуктів життєдіяльності та токсинів. Разом з тим проходить покращення живлення клітин та їхня функціональна активність. 
Масаж лімфи буває поверхневий або глибинний. Поверхневий масаж наш спеціаліст проводить легкими натискаючими рухами у напрямі відтоку лімфи. Глибинний масаж направлений на витискання та прокачування глибоких лімфатичних судин. На завершення - обов'язково проводиться помпаж основних лімфовузлів. 
Лімфодренажний масаж є дуже популярним серед наших клієнтами. Він активно використовується у складі антицелюлітних детоксикаційних програм, для активізації імунної системи та виведення зайвої рідини з організму, в якості профілактики варикозного розширення вен. 

 

Загальний масаж тіла

      Даний вид масажу включає в себе масаж всього тіла, окрім голови. Виконується за оригінальною методикою, основою якої є класичний масаж з використанням прийомів різних західних та східних технік. Масаж проводять в загальних цілях та з оздоровчою метою. В залежності від бажання клієнта він може мати глибокий розслабляючий або тонізуючий ефект. 
Під час масажу здійснюється вплив на шкіру, підшкірний шар та м'язи, покращується кровотік, лімфотік, обмінні процеси в тканинах, нормалізується діяльність нервової системи організму. Масаж проводиться з використанням індивідуально підібраних композицій аромомасел, які релаксуюче впливають на клієнта.
Спеціалісти Раяни рекомендують проходити процедуру загального масажу тіла двічі на рік та підтримуючі процедури хоча б 1 раз на місяць. Якщо Ви дотримуватиметеся такого режиму тема болячок Вас обходитиме стороною.
Тривалість процедури загального масажу тіла 1,5-2 години.

 


 

Для досягнення стабільного результату потрібна регулярність у всьoму. 

Про це не варто забувати ніколи!

 


 

 

ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ МАСАЖУ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру чи курс процедур у салоні "Раяна"!


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом,
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...