• Lifting & Recovery Cream

  категорія крем
  виробник Janssen
  країна Німеччина
  од.виміру 50 мл
  ціна 292.00 грн.
  опис Ідеально , м'яко вирівнюючи тон і структуру шкіри крем для щоденного ранкового догляду . Захищає шкіру протягом усього дня від впливу зовнішніх негативних чинників ( вітер , сонце , пил , забруднення ) , помітно зменшує вираженість зморшок . Ефективно і пролонговано зволожує шкіру , живить , легкий тонуючий ефект надає шкірі свіжість . Крем підходить для шкіри будь-якого тону .
 • Lifting & Recovery Cream

  категорія крем
  виробник Janssen
  країна Німеччина
  од.виміру 50 мл
  ціна 716.00 грн.
  опис Крем стимулює оновлення клітин шкіри , підсилює метаболічні процеси в шкірі , зволожує , живить шкіру , розгладжує зморшки і перешкоджає утворенню нових . Володіє яскраво вираженим ліфтинг - ефектом .
 • HYALUAL AQUALUAL NATURAL MELT WATER

  категорія спрей
  виробник Hyalual
  країна Швейцарія
  од.виміру 150 мл
  ціна 180.00 грн.
  опис Тала льодовикова вода у вигляді спрею заспокоює, тонізує а також покращує колір шкіри, роблячи його свіжим і молодим, допомагає боротися із зайвою жирністю шкіри. Містить оптимальний рівень pH, збагачений калієм, кальцієм, магнієм і іншими корисними мінералами. Тала вода діє на структури шкіри як біостимулятор. Тала вода стимулює клітини шкіри до оновлення, а колагенові і еластинових волокна - до відновлення. Це один з кращих засобів від набряків і «судинних зірочок» для тонкої шкіри, шкіри з куперозом.
 • HYALUAL Profi Delux

  категорія спрей
  виробник Hyalual
  країна Швейцарія
  од.виміру 150 мл
  ціна 435.00 грн.
  од.виміру 50 мл
  ціна 210.00 грн.
  опис Спрей Profi DeLux призначений для постпроцедурного догляду. Він ефективно поєднується з ін'єкційними процедурами (редермалізація, мезотерапія, біоревіталізація, дермароллер, мікронідлінг), з апаратними методиками (лазерна епіляція, фракційний фототермоліз, біостимуляція інфрачервоним спектром, біостимуляція радіочастотами), з пілінгами (хімічний пілінг, микродермабразия). Спрей прискорює відновлення після інвазивних естетичних процедур, знижує вираженість побічних ефектів, знижує ризик виникнення ускладнень. Вода і гіалуронова кислота глибоко проникають в глибокі шари шкіри і ефективно зволожують шкіру, знімають роздратування і почервоніння. Що входять до складу натрію сукцинат відновлює природну регенерацію шкіри.
 • Hyalual Safe Sun SPF 15

  категорія спрей
  виробник Hyalual
  країна Швейцарія
  од.виміру 100 мл
  ціна 345.00 грн.
  опис Спрей підходить для будь-якої, в тому числі дуже чутливої шкіри. Він чудово зволожує, заспокоює шкіру. Надає відчуття легкості і бархатистості шкіри.
  Рекомендовано для застосування людям з IV, V, VI фототипом шкіри, а також людям з I, II, III шкіри в період зниженої сонячної активності.
 • Hyalual SPF 30

  категорія крем
  виробник Hyalual
  країна Швейцарія
  од.виміру 50 мл
  ціна 400.00 грн.
  опис Крем Safe sun забезпечує ефективний захист від сонячних променів, даруючи гарний рівний загар. Крем ефективно пом'якшить і зволожить шкіру, нормалізує роботу залоз. У складі крему міститься унікальний дермапротекторний комплекс "RE-Derm", який допомагає захистити і відновити шкіру, навіть якщо вона вже пошкоджена сонцем. Крем відмінно вбирається, не залишає жирного блиску, водостійкий. Крем дозволяє відбілити шкіру, допомагає відновити після пілінгу.

  Крем, маючи високий ступінь захисту, підійде для сухої шкіри, а також для дитячої ніжної шкіри. Крем Safe sun із захистом SPF-30 рекомендований людям зі світлою шкірою (скандинавський, європейський і середньоєвропейський фототипи).

 

Додати коментар