Вираз обличчя жінки набагато важливіший за її одяг. 
Дейл Карнегі

 Кожен день ми дивимося на себе у дзеркало. Якщо в юності відображення в ньому нас тішить красою, сяючою молодістю та красою шкіри, то згодом з'являються зморшечки, зморшки, а потім і взагалі складки.Що робити? Покірно зустрічати старіння чи лягати під скальпель хірурга?
На щастя, є менш радикальний і приємніший спосіб збереження молодості шкіри - курс хіромасажу обличчя.
 Хіромасаж виник як результат змішування східних та західних методик. Його ще називають іспанський хіромасаж, оскільки зародився він на Піренейському півострові...

Багато жіночих проблем, перед якими пасують психіатри,
часто може вирішити перукар другої категорії.
Мері Маккарті 

 Жінка має бути красивою, подобатися собі, насолоджуватися собою і дарувати красу іншим. Довге волосся  - це не лише жіночно і красиво, але й  джерело магічної сили. Довге доглянуте волосся є ознакою внутрішньо жіночої сили ї сили, доброго здоров'я та краси.
 Правильний догляд за волоссям дуже важливий, особливо у сучасному світі, в якому існує велика кількість зовнішніх чинників, які нищать здорове волосся. Часті вкладання, термічна дія, фарбування, зміна клімату, сіль, хлор, УФ випромінювання, тонке ламке волосся та інше. Повнота і глибина лікувального ефекту безумовно залежить від якості і ефективності косметичних засобів, а також від правильної послідовності їхнього нанесення на волосся. Хоча це не завжди може дати позитивний результат.
  Унікальна новинка в салоні краси "Раяна"  - ультразвуковий стайлер ("утюжок"), який працює на молекулярному рівні. Цей стайлер в рази підсилює будь-який косметичний догляд за волоссям, відновлює природну структуру волосся, здоровий вигляд, щільність і блиск. Варто відмітити, що стайлер холодний, він не нагрівається і не обпалює волосся, що робить його однозначно безпечним для волосся.
 Ультразвуковий стайлер ("утюжок") має дві пластини: ультразвукову та інфрачервону. Кожна з них виконує певну функцію. Ультразвук роз'єднує протеїни і молекули води до пароподібного стану, що в декілька разів полегшує проникнення корисних речовин найглибше у волосся. А інфрачервона частина стайлера закриває чешуйки і "запаює" кінчики волосся, зберігаючи тим самим косметичний засіб якнайдовше в структурі волосся, що гарантує максимальний ефект.     
 Процедури, які проводять майстри салону "Раяна", використовуючи інноваційний ультразвуковий стайлер дає 100% гарантію, що затрати на лікування будуть мінімальними, а результат максимальним... 

 

"Запитайте навмання декількох людей: що на їхню думку робить жінку ефектною?
Вони назвуть багато складових, але серед них точно буде
сліпуча посмішка, блискуче волосся та гладенька шкіра."
(Софі Лорен)

Молода та здорова шкіра - чи не про це мріють всі жінки. А тепер цю мрію можна здійснити , минаючи необхідність терпіти біль та наслідки вколів. І, що важливо, результат від процедури клієнти побачать миттєво!
Це "таїнство" насправді, є результатом процесів,  які запускають у дермі пацієнтів дію  молекулярного СО2 (діоксиду вуглецю). Про унікальні властивості вуглекислого газу відомо вже давно. Більше 70 років його використовують у медицині для протизапального, антисептичного, відновлюючого, антиоксидантного ефекту.
 А понад 15 років вуглекислий газ використовується в косметології і демонструє чудові результати в оздоровленні та покращанні зовнішнього вигляду шкіри обличчя.
 Неінвазивна карбокситерапія, що застосовується в салоні краси "Раяна", представляє собою вдосконалену методику трансдермального введення молекулярного СО2 в дерму. При проведенні процедури не порушуються бар'єрні функції шкіри, не травмуються тканини. Ефективність дії при цьому залишається максимально високою...

Мої ноги зовсім не такі красиві, як ви думаєте.
Просто я знаю, що з ними робити.
Марлен Дітріх.

 Шугаринг - це більше, аніж цукрова епіляція. Це прекрасний та вишуканий догляд за тілом, який відразу сподобається Вам та Вашій шкірі! Він прийшов до нас із далекого Сходу, тому часто шугаринг називають "цукровою" або "персидською" епіляцією.
 Причина такої шаленої популярності цукрової епіляції доволі проста. Полягає вона у своїй багатофункціональності: м'який пілінг, зволожуючий догляд, масаж тіла, епіляція та гарний результат, який Вас просто здивує. А ще: Ви відчуватимете себе зовсім по-іншому, аніж після воскової епіляції! З упевненістю можна сказати, що в наш час високих технологій багато клієнтів вибирають косметичні засоби, що містять природні компоненти, а перевагу надають ручному масажу. Шугаринг поєднує природні компоненти і ручний масаж.  

 Сутність процедури полягає у видаленні небажаного волосся за допомогою теплого цукрового сиропу, основним компонентом якого є цукор у вигляді карамельної пасти. Для роботи цукрова паста розігрівається до температури тіла, що виключає появу опіків та розширених судин, а також дає можливість наносити її на одну і ту ж ділянку декілька разів при потребі. Помірна температура дозволяє робити шугаринг у зонах з розширеною капілярною сіткою, при варикозному розширенні вен, цукровому діабеті, що є неможливим при роботі з гарячим воском. 
 Масаж тіла, який виконується під час процедури, подобається всім без вийнятку. Це принципова відмінність шугарингу від інших видів епіляції. Завдяки унікальній техніці нанесення, основою якої є "вмасовування" цукрової пасти в шкіру проти напряму росту волосся, проходить глибоке проникнення препарату в устя фолікула, волосина рівномірно обволікується по всій довжині. Це дозволяє легко, комфортно і з максимальним результатом видалити небажане волосся на різних ділянках тіла... 

Тільки жінки можуть зрозуміти, що так звана "недбала укладка"
досягається годинами перукарської роботи.
(Олег Рой)

Власниці тонкого жирного біля коренів волосся вимушені часто мити голову та постійно користуватися феном та засобами для вкладання аби придати своєму волоссю об'єм та пишність. Як правило, таких щоденних титанічних зусиль вистачає ненадовго. Легкий вітерець, дощ чи туман можуть звести нанівець старання години часу. 
Від втрати об'єму страждає не лише тонке волосся. Якщо волосся важке - йому також важко втримувати об'єм і воно буквально "прилипає" до голови. Все це виглядає неестетично, навіть якщо волосся здорове.

У 2016 році на українському ринку з'явилися препарати, які можуть вирішити цю проблему. З квітня місяця 2016 року після спеціальних навчань ми раді були запропонувати нову послугу клієнтам нашого салону. 
Процедура надання стійкого прикореневого об'єму волоссю з допомогою нешкідливих препаратів називається флісінг...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...